Gražiausias vienintelių sekmadienio LKL čempionato rungtynių epizodas - operacija žemė oras, kurią tobulai atliko žalgiriečiai Oliveris Hanlanas ir Edgaras Ulanovas.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai namuose 103:74 (25:18, 31:12, 19:29, 28:15) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Geriausias sezono rungtynes sužaidė žalgirietis Martynas Pocius. Jis pelnė 23 taškus ir pakartojo asmeninį LKL rezultatyvumo rekordą.

Žalgiris“: M.Pocius 23, L.Lekavičius 16, B.Motumas ir I.Vougioukas (8 atk. kam.) po 13, K.Vecvagaras 12 (5 rez. perd.), E.Ulanovas 10.

„Pieno žvaigždės“: R.Moore’as 23, G.Staniulis ir A.Agafonovas po 14, S.Babrauskas 10.

Serija. „Žalgiris“ švenčia jau 7 iš eilės pergalių seriją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate, o pasvaliečiai pralaimėjo jau 5 rungtynes iš eilės.

Intriga. Rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus po dviejų kėlinių. „Žalgiris“ antrąjį ketvirtį laimėjo 31:12 ir iki pertraukos pabėgo į priekį 56:30. Po pertraukos pasvaliečiai porą kartų pabandė priartėti, bet nieko nepešė.

Sugrįžimas. Į „Žalgirio“ starto penketą sugrįžo pastaruoju metu neilgai rungtyniaudavęs įžaidėjas Lukas Lekavičius. Vienintelį kartą iki mačo Pasvalyje jis buvo pradėjęs rungtynes nuo pradžių pirmajame reguliariojo sezono susitikime Šiauliuose. L.Lekavičius pelnė 16 taškų.

Debiutas. „Pieno žvaigždėse“ debiutavo 29-erių gynėjas iš JAV Demondas Carteris. 180 cm ūgio krepšininkas per 19 minučių pelnė 4 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.