Sekmadienį Kinijoje pasibaigusiose šešių etapų „Tour of China II“ dviratininkų lenktynėse „Rietumu-Delfin“ komandos narys Tomas Vaitkus bendroje įskaitoje užėmė 31-ą vietą.

Lietuvos dviratininkas galutinėje įskaitoje 45 sekundėmis atsiliko nuo lenktynes laimėjusio italo Mattia Gavazzio, kuris 5 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį tėvynainį Nicolasą Marinį.

29 sekundes nugalėtojui pralaimėjo trečiąją poziciją užėmęs rusas Borisas Špilevskis, kuris šiose lenktynėse triumfavo praėjusiais metais:

1. Mattia Gavazzi (Italija) 16:18:58

2. Nicolas Marini (Italija) atsiliko 5 sek.

115.Benjamin Dilley (JAV) 17:57

Sekmadienį vykusį paskutinį etapą T. Vaitkus baigė kartu su pagrindine grupe, kuri 82,7 km įveikė per 1 valandą 53 minutes 31 sekundę, ir finišo liniją kirto septynioliktas.

Etapo nugalėtoju tapo italas Nicolas Marinis, finišo spurtu aplenkęs antroje vietoje likusį baltarusį Sergejų Papoką bei trečiojoje pozicijoje finišavusį ukrainietį Andrijų Kuliką:

1. Nicolas Marini (Italija) 1 val. 53 min. 31 sek.