Sekmadienį buvo sužaistos vienos devintojo turo rungtynes tarp lentelės apačioje esančiu ekipų.

Newcastle susitiko Newcastle „United“ su Norwich „City“. Rungtynės pasižymėjo galybė įvarčių, mačas baigėsi 6:2 šeimininkų pergale. Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:2, o per pirmąjį kėlinį nė karto vartininkai neapsaugojo vartų nuo smūgių į vartų plotą. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir po pirmų dviejų Newcastlo futbolininkų smūgių į vartų plotą, smūgiai baigėsi įvarčiu. Pradėjus atakuoti Norwich „City“ klubui Newcastlo vartininkas, Robas Elliotas atsibudo ir tris kartus iš eilės apsaugojo vartus. O 85-ąją minutę Newcastlo futbolininkai pelnė dar vieną įvartį ir užtikrintai laimėjo 6:2.

4 įvarčius šeimininkams pelnė Georginio Wijnaldum, po vieną pridėjo Aleksandar Mitrovič su Ayoze Perez. Svečių komandoje pasižymėjo Nathanas Redmondas su Dieumerci Mbokani.