„Crystal Palace“ 2:1 nugalėjo „Aston Villa“, „West Ham United“ 3:4 nusileido pirmenybių debiutantams „Bournemouth“ žaidėjams, o likusios ketverios rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Old Trafford“ stadione susirinkusi stebėti „Manchester United“ ir „Newcastle United“ ekipų dvikovosdaugiau kaip 70-ies tūkstančių futbolo sirgalių armija įvarčių neišvydo, nors progų pasižymėti turėjo abi komandos. „Raudonieji velniai“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau buvo priversti tenkintis lygiosiomis 0:0. Lygiosiomis pasibaigė dar trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Po tašką pasidalijo „Sunderland“ ir„Swansea City“ komandos, sužaidusios lygiosiomis 1:1. Tokiu pat rezultatu baigėsi „Norwich City“ ir „Stoke City“ ekipų dvikova.

Emocijų ir kietos kovos netrūko ir trečiose lygiosiose tarp „Leicester City“ ir „Tottenham Hotspur“ komandų. Abu įvarčiai įmušti tik baigiantis rungtynėms. Pirmas kamuolys vartų tinkle atsidūrė 81-ą susitikimo minutę. Antras lygiai po minutės.

Nors progų buvo ir daugiau, mačas baigėsi lygiosiomis, o tašką į sąskaitą įsirašiusi „Leicester City“ komanda bent jau trumpam atsidūrė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu čempionų titulą ginantys Londono „Chelsea“ futbolininkai po dvejų rungtynių turi vos vieną tašką ir žengia tik 17-ti.