Europos vyrų krepšinio čempionate kartu su lietuviais vienoje grupėje kovosiantys belgai draugiškame susitikime namuose susitiko su Graikijos nacionaline rinktine.

Itin atkaklioje dvikovoje šeimininkai palaužė varžovus rezultatu 64:59. Po pirmojo kėlinio graikai pirmavo užtikrintai 21:12. Tačiau antrajame kėlinyje belgai atsitiesė ir po dviejų kėlinių buvo lygu – 30:30.

Trečiąjį kėlinuką dviem taškais laimėję graikai vėl išsiveržė į priekį – 43:41. Tačiau paskutinis kėlinys jau priklausė belgams, kurį laimėję rezultatu 23:16, šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 64:59.

Belgams po 11 taškų pelnė Sam Van Rossomas ir Maxime De Zeeuwas, 10 taškų pridėjo Axelis Hervelle. Rezultatyviausiai graikų gretose žaidė Giannis Antetokounmpo – 15 tšk., Nikolaos Zisis pridėjo 10 taškų.