Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė išbandė jėgas tradiciniame Kremliaus taurės turnyre Maskvoje.

Pajėgiausia Lietuvos penkiakovininkė varžybose surinko 1301 tašką ir užėmė 5-ąją vietą.

Fechtuodamasi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė buvo 13-a, plaukdama - 10-a, jodama užėmė tik 18-ąją vietą, tačiau kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje, tradiciškai, buvo neprilygstama. Distanciją mūsų sportininkė įveikė per 12 min. 26 sek. ir artimiausią konkurentę (antrąją vietą rungtyje užėmė baltarusė Anastasija Prokopenko) aplenkė net 20 sek.

Turnyrą laimėjo vokietė Lena Sdhoneborn (1329), aplenkusi vengrę Saroltą Kovacs (1325) ir Rusijos atstovę Donatą Rimšaitę (1318).