Savaitės viduryje pralaimėjusi čempionui, vicečempionė „Kruoja“ nusileido ir trečiosios vietos laimėtojui Klaipėdos „Atlantui“. Pirmoji įmušusi įvartį, Pakruojo komanda palūžo, kai antrąją geltoną kortelę gavo gynėjas Horia Crisanui – 1:3 (1:1). Uostamiesčio gretose dusyk pasižymėjo Robertas Vėževičius.

Dvejas rungtynes trukusią įvarčių sausrą „SMScredit.lt A lygoje“ nutraukė ir rezultatyviausias čempionato žaidėjas Andrejus Paniukovas, kurio sąskaitoje – jau 11 įvarčių.

Dvikovą svečiai pradėjo atsargiau, tačiau pirmieji sukūrė porą pavojingų atakų, kurių smaigalyje atsidūrė Robertas Beniušis, iš pradžių smūgiavęs į vartininką, vėliau nepataikęs į vartus. Būtent „Kruojos“ puolėjas nemažai prisidėjo prie to, kad 23-ą minutę „Kruoja“ išsiveržtų į priekį.

Pargriuvęs baudos aikštelėje, jis neprarado kamuolio ir jį parideno šalia buvusiam Aivarui Bagočiui, kurio aštrų perdavimą link vartų uždarė Rolandą Baravyką aplenkęs Tomas Birškys.

Praleidęs įvartį „Atlantas“ nuskubėjo į priekį, bet gausiai atliekami perdavimai iš kraštų aikštės šeimininkams naudos neatnešė. Vis tik, uostamiesčio komandai pavyko surengti greitą išpuolį 37-ą minutę. R.Vėževičiaus vienas prieš vartus išvestas A.Paniukovas iš aštraus kampo pataikė į virpstą.

Kamuolys atšoko pačiam puolėjui ir jis nepagailėjo perdavimo šią ataką pradėjusiam R.Vėževičiui. Saugas nukreipė kamuolį į tolimą vartų kampą. Po keturių minučių T.Birškys buvo labai arti dublio. Bet po H.Crisano ilgo perdavimo saugas nesugebėjo pergudrauti puikiai sužaidusio Edvino Gertmono, sugebėjusio sureaguoti ir rankomis atmušti virš jo skriejusį kamuolį.

Pačioje kėlinio pabaigoje lygiai taip pat nepasisekė A.Paniukovui. Prieš vartus atsidūrusio ruso smūgį atrėmė jį pasitikęs Aivaras Bražinskas. Pakartoti bandymo rezultatyviausiam lygos futbolininkui neleido vartininkui į pagalbą suskubęs Donatas Strockis.

Jį nustūmęs A.Paniukovas pasiuntė kamuolį į vartus, bet, dideliam stadione susirinkusių žiūrovų nepasitenkinimui, arbitras užfiksavo pražangą. Su šiuo sprendimu labai nenorėjo sutikti ir pats legionierius.

Iškart po pertraukos svečiai neišnaudojo puikios galimybės. Diogo Miranda tolimu perdavimu į kraštą pradėjo ataką, kurios smaigalyje po padavimo iš krašto atsidūrė R.Beniušis, bet puolėjas smūgiu pažeme iš labai patogios situacijos į vartus nepataikė.

Perėmusio iniciatyvą „Atlanto“ atakas sėkmingai atmušinėjusių svečių situacija kompilikavosi 70-ą minutę, kai, stabdydamas galėjusį pabėgti A.Paniukovą, prasižengė ir antrąja geltona kortele buvo nubaustas H.Crisanas. Baudos smūgiu A.Paniukovas pataikė į gyvatvorę, bet kamuolys atšoko R.Vėževičiui, kuris įmušė savo ir komandos antrąjį įvartį.

„Kruoja“ nenorėjo susitaikyti su pralaimėjimu ir ėmė skubėti į priekį, palikdama erdvių klaipėdiečių pavojingoms atakoms. Jų metų A.Bražinskui teko gelbėti komandą po stipraus Maksimo Maksimovo šūvio, dukart prieš vartus išbėgo A.Paniukovas, tačiau smūgiai iš ne pačių patogiausių situacijų buvo netaiklūs.

Vis tik, savo įvartį „Atlanto“ snaiperis įmušė. Jau per pridėtą laiką aikštės šeimininkai surengė žaibišką kontrataką, kurios metu po Dovydo Virkšo perdavimo dviese prieš vartus iššoko Dovydas Norvilas ir A.Paniukovas. Lietuvos nepagailėjo kamuolio komandos draugui, kuriam beliko jį pasiųsti į tuščius vartus.

Klaipėdos „Atlantas“ – Pakruojo „Kruoja“ 3:1 (1:1)

„Atlantas”: E.Gertmonas, R.Baravykas, J.Raziūnas, E.Žarskis, A.Jepifanovas, M.Beneta (55 min. G.Žukauskas), A.Bartkus, D.Norvilas, R.Vėževičius (90+2 min. S.Rakauskas), M.Maksimovas (83 min. D.Virkšas), A.Paniukovas.

„Kruoja”: A.Bražinskas, H.Crisanas, V.Pocevičius, D.Strockis, A.Skroblas, T.Birškys (76 min. T.Salamanavičius), D.Galkevičius, D.Miranda (78 min. Edelino), A.Bagočius, T.Eliošius, R.Beniušis. Įvarčiai: R.Vėževičius (37, 73), A.Maksimovas (90+1) ; T.Birškys (23).

Geltonos kortelės: E.Žarskis (13), M.Beneta (17), J.Raziūnas (61); H.Crisanas (13, 70), A.Skroblas (18).

Raudona kortelė: H.Crisanas (70).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Žalgiris" 6 6 0 0 12:2 18 2. Trakų „Trakai“ 7 5 1 1 19:10 16 3. Marijampolės „Sūduva" 7 5 1 1 17:5 16 4. Klaipėdos „Atlantas" 7 5 0 2 17:6 15 5. Pakruojo „Kruoja" 8 3 2 3 11:11 11 6. Kauno „Stumbras" 7 2 1 4 9:11 7 7. „Klaipėdos granitas" 8 2 1 5 9:16 7 8. Kauno „Spyris" 6 2 0 4 6:14 6 9. Utenos „Utenis" 7 1 1 5 5:14 4 10. Šiaulių „Šiauliai" 7 0 1 6 6:22 1

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A.Paniukovas („Atlantas“) – 11, T.Radzinevičius („Sūduva“) – 9, D.Aršakianas ir L.Kochanauskas (abu iš „Trakų“) – po 5 įvarčius.