Dvidešimt ketvirtą pralaimėjimą 64-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šeštąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis bei nugalėtojo titulą ginantis San Antonijaus "Spurs" klubas.

Ketvirtadienį namuose stebint 16,6 tūkst. žiūrovų "Spurs" krepšininkai po pratęsimo 125:128 (31:30, 33:32, 20:17, 26:31, 15:18) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusios bei antrojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Klivlando "Cavaliers" (42 pergalės bei 25 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Svariausiai prie pergalės prisidėjusio Kyrie'io Irvingo sąskaitoje - 57 taškai (žaidėjo karjeros ir NBA sezono rekordas), 3 atkovoti bei 4 perimti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę jis įmetė 9 taškus, savo ekipai nulėmęs pratęsimą. Per pratęsimą K.Irvingas pridėjo dar 11 taškų.

31 tašką nugalėtojams pelnė LeBronas Jamesas (5 sugriebti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai), 12 - Tristanas Thompsonas, 10 - Timofejus Mozgovas, 8 - Kevinas Love'as, 6 - J.R. Smithas.

NBA čempionų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Tony'is Parkeris (31 tšk.), Kawhi Leonardas bei Danny'is Greenas (po 24 tšk.), Timas Duncanas (18 tšk. bei 11 atk. kam.), Tiago Splitteris ir Boris Diawas (po 9 taškus).