Penktąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (21 pergalė ir 6 pralaimėjimai) klubas.

Penktadienį svečiuose "Raptors" krepšininkai 16,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 110:100 (26:31, 26:21, 29:18, 29:30) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Detroito "Pistons" (5/22) komandą ir pratęsė jos pralaimėjimų namuose seriją iki dvylikos.

Starto penkete žaidęs lietuvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose - jis pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 7 (2 - puolime) kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei prasižengė du sykius. Per 27 žaidimo minutes (27:04) J.Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 11 bei realizavo 5 baudų metimus iš 10.

Po 15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Kyle'as Lowry'is ir Louisas Williamsas, 12 - Jamesas Johansonas, po 11 - Terrence'as Rossas bei Patrickas Pattersonas.

Detroito ekipoje sėkmingiausiai žaidė Brandonas Jenningsas (22 tšk.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (18 tšk.), Gregas Monroe (17 tšk.), Caronas Butleris (11 tšk.) bei Joshas Smithas (10 taškų).

Daugiau pergalių - šešias iš eilės - šiame sezone "Raptors" krepšininkai iškovojo lapkričio 15-26 dienomis. O "Pistons" komandos blogiausias rezultatas - 13 pralaimėjimų iš eilės savo aikštėje - buvo užfiksuotas du sykius - 1979-1980 ir 1980-1981 metų sezonuose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.