0

Šešioliktą pergalę 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas.

Pirmadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai po pratęsimo 112:107 (35:30, 27:22, 20:29, 20:21, 10:5) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią bei vienuoliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Denverio "Nuggets" (9 pergalės ir 12 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 12 (2 - puolime) kamuolių. Be to, jis blokavo 4 varžovų metimus, dusyk suklydo bei penkis kartus prasižengė. Per daugiau nei 31 žaidimo minutę (31:19) J.Valančiūnas pataikė 8 dvitaškius metimus iš 11 ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

26 taškus arenos šeimininkams pelnė Louisas Williamsas, 19 - Patrickas Pattersonas, 16 - Terrence'as Rossas, 13 - Kyle'as Lowry'is (13 rezultatyvių perdavimų), 9 - Greivis Vasquezas, 7 - Amiras Johnsonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Arronas Afflalo (25 tšk.), Ty'us Lawsonas (22 tšk. ir 12 rezultatyvių perdavimų), Wilsonas Chandleris (18 tšk.), Timofejus Mozgovas (15 tšk. bei 12 sugriebtų kamuolių), Darrellas Arthuras (12 tšk. ir 13 atk. kam.) bei J.J. Hicksonas (10 taškų).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.