0

Per kraujus ir nervus – Lietuvos rinktinė palaužė Naująją Zelandiją

Ketvirtfinalyje lauks Australija arba Turkija

Lietuvos krepšinio rinktinė iškovojo sunkią pergalę aštuntfinalyje. Lietuviai rezultatu 76:71 laimėjo prieš Naujosios Zelandijos krepšininkus.

Rungtynių eiga:

Pirmąjį ketvirtį Lietuvos rinktinė pradėjo galingai ir užtikrintai, kėliniui įpusėjus Lietuvos rinktinė jau turėjo dviženklį pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi lietuvių persvara 23:9.

Antrasis kėlinys Lietuvos rinktinei taip pat buvo sėkmingas, kėlinio pabaigoje lietuvių pranašumas taip pat buvo dviženklis. Kėlinys baigėsi lietuvių persvara 36:26.

Trečiajame kėlinyje naujieji zelandai šiek tiek sumažino pranašumą, kėlinys baigėsi aštuonių taškų lietuvių persvara.

Ketvirtas kėlinys buvo pats įtempčiausias, krepšininkai išbarstė turėtą pranašumą ir Naujoji Zelandija išlygino rezultatą. Po įtempto kėlinio lietuviai laimėjo rungtynes rezultatu 76:71.

Lietuva: J. Valančiūnas 22 (13 atk. kam., 35 naud. bal.), M. Pocius 11, D. Lavrinovičius 10, R. Seibutis 9 (5 rez. perd.), D. Motiejūnas 8 (8 atk. kam.), J. Mačiulis 5, Š. Vasiliauskas 3, K. Lavrinovičius, P. Jankūnas, M. Kuzminskas ir A. Juškevičius po 2.

Naujoji Zelandija: C. Websteris 26, I. Fotu 11, M. Vukona 9 (10 atk. kam.).