Planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse Lenkijos sostinėje trečiadienį 82 sportininkės iš 29 valstybių trejose grupėse tęsia kovą dėl 36 vietų penktadienio finale.

A grupėje (28 atstovės) pasaulio čempionės titulą ginanti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė po antrosios -plaukimo - rungties su 520 taškų užimą šeštą vietą.

Lietuvos sportininkė 200 m distanciją baseino takelyje įveikė per 2 minutes 18,12 sekundės.

A grupės lydere prieš kombinuotą kroso bei šaudymo rungtį tapo britė Samantha Murray (565 tšk.), lenkianti vengrę Saroltą Kovacs (558 tšk.) bei airę Jennifer McGeever (552 tšk.).

C (27 dalyvės) grupėje po plaukimo rungties Gintarė Venčkauskaitė (2 min. 19,34 sek.) su 282 taškais užima devynioliktą vietą, o Lina Batulevičiūtė (2:25,33; 264 tšk.) kol kas 25-a.

Šios grupės lyderėmis tapo Pietų Korėjos atstovė Minji Choi (2:10,84; 308 tšk.), ukrainietė Irina Chochlova (2:12,22; 304 tšk.) bei rusė Žanna Buriak (2:12,29; 304 tšk.).

B (27 sportininkės) grupėje po dviejų - fechtavimosi ir plaukimo - rungčių pirmauja amerikietė Margaux Isaksen (543 tšk.), lenkianti italę Alicę Sotero (540 tšk.) ir kinę Xiaonan Zhang (538 taškai).

Į finalą pateks bei kovą dėl medalių tęs aštuonios geriausios kiekvienos grupės sportininkės bei dar dvylika geriausius rezultatus pasiekusių dalyvių.