Niujorke ketvirtadienį toliau tęsėsi ketvirtasis šiais metais Didžiojo kirčio serijos teniso turnyras - atvirasis JAV čempionatas (US Open), kurio bendrą prizų fondą sudaro 36 mln. JAV dolerių.

Vyrų vienetų varžybose nesunkią pergalę antrajame rate iškovojo ir vietą šešioliktfinalyje užsitikrino pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius. Paskutinius ketverius metus šio turnyro finale žaidęs ir tik 2011-aisiais nugalėjęs serbas ketvirtadienį 6:1, 6:3, 6:0 sutriuškino prancūzą Paulą-Henrį Mathieu.

Pergales antrajame rate iškovojo ir kiti du pirmojo aštuntuko žaidėjai - penktas pagal skirstymą Milošas Raoničius iš Kanados 7:6 (7:4), 5:7, 6:4, 7:6 (7:3) palaužė vokiečio Peterio Gojowczyko pasipriešinimą, o 2012-aisiais Niujorke triumfavęs bei aštuntąjį reitingą turintis škotas Andy Murray'us 6:3, 6:3, 6:4 įveikė kitą Vokietijos tenisininką Matthiasą Bachingerį.

Kitų ketvirtadienį pasibaigusių, tačiau neskelbtų, vyrų vienetų varžybų antrojo rato mačų rezultatai:

Andrej Kuznecov (Rusija) - 31-Fernando Verdasco (Ispanija) 6:3, 4:6, 4:6, 7:5, 6:3;

Nick Kyrgios (Australija) - Andreas Seppi (Italija) 6:4, 7:6 (7:2), 6:4;

16-Tommy Robredo (Ispanija) - Simone Bolelli (Italija) 5:7, 6:7 (5:7), 6:4, 6:3, 6:2;

23-Leonardo Mayer (Argentina) - Matthew Ebden (Australija) 6:1, 6:3, 6:4;

Victor Estrella Burgos (Dominikos Resp.) - Borna Corič (Kroatija) 7:6 (7:2), 4:6, 6:4, 6:2.

Moterų vienetų varžybų antrąjį ratą sėkmingai įveikė dar dvi tenisininkės iš pajėgiausiųjų aštuntuko - trečioji pagal reitingą čekė Petra Kvitova 6:4, 6:2 nugalėjo tėvynainę Petrą Cetkovską, o septintoji raketė kanadietė Eugenie Bouchard 6:2, 6:7 (4:7), 6:4 įveikė rumunę Soraną Cirsteą.

Į šešioliktfinalį pateko į estė Kaia Kanepi, antrajame rate 3:6, 6:3, 7:6 (10:8) privertusi pasiduoti 24-ąją pagal skirstymą australę Samanthą Stosur.

Kitų ketvirtadienį jau pasibaigusių, tačiau neskelbtų, moterų vienetų varžybų antrojo rato susitikimų rezultatai:

15-Carla Suarez Navarro (Ispanija) - CoCo Vandeweghe (JAV) 6:3, 6:3;

Nicole Gibbs (JAV) - 23-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 6:4, 6:7 (6:8), 6:3;

Aleksandra Krunič (Serbija) - 27-Madison Keys (JAV) 7:6 (7:4), 2:6, 7:5;

Zarina Dyas (Kazachstanas) - CiCi Bellis (JAV) 6:3, 0:6, 6:2;

17-Jekaterina Makarova (Rusija) - Polona Hercog (Slovėnija) 6:1, 6:2;

30-Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) - Monica Niculescu (Rumunija) 4:6, 6:4, 6:2.