Kanadoje pasibaigusio "ATP World Tour Masters" serijos "Rogers Cup" tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo tryliktas pagal reitingą 29-erių prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga, vienetų varžybų finale kiek netikėtai 7:5, 7:6 (7:3) įveikęs antrąją raketę 33-ejų šveicarą Rogerį Federerį.

Tai buvo pirmasis Prancūzijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras po 18 mėnesių pertraukos , vienuoliktas per visą karjerą bei antrasis iš "ATP World Tour Masters" serijos.

Jo-Wilfriedas Tsonga tapo pirmuoju prancūzu, kuriam pavyko tapti šio turnyro Toronte nugalėtoju.

Vienuoliktą kartą turnyre dalyvavusiam bei dukart (2004 ir 2006 metais) jame triumfavusiam R.Federeriui tai buvo jau 120-as finalas, tačiau iškovoti 80-ą titulą šveicarui nepavyko.

Be pagrindinio prizo Jo-Wilfriedui Tsongai atiteko 598 900 JAV dolerių čekis ir 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Du turnyrus (Dubajuje ir Halėje) šiemet laimėjęs R.Federeris buvo priverstas tenkintis 293 650 dolerių piniginiu prizu bei 600 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo antri pagal skirstymą austras Alexanderis Peya poroje su brazilu Bruno Soaresu, finale 6:4, 6:3 nugalėję ketvirtąją turnyro porą - kroatą Ivaną Dodigą ir brazilą Marcelo Melo.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Kanadoje prizų fondą sudarė beveik 3,147 mln. dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.