0

Dar vienas „Spurs“ antausis K. Durantui ir „Thunder“ ekipai

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas San Antonijaus "Spurs" klubas trečiadienį namuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 112:77 (24:26, 34:18, 33:18, 21:15) sutriuškino Oklahomos "Thunder" krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

„Esame daug geresnė komanda, nei žaidėme šiandien. Turime tris keturias dienas išspręsti savo problemas. Buvome patekę į tokią situaciją anksčiau. Nenorime būti tokioje pozicijoje, bet esame“, - teigė „Thunder“ treneris Scottas Brooksas.

Rungtynių pabaiga tapo aiški po trečiojo kėlinio, kurį „Spurs“ laimėjo 33:18. Prieš tai antrąjį ketvirtį San Antonijaus komanda laimėjo 34:18. Likus žaisti porai minučių iki trečiojo kėlinio pabaigos Kevinas Durantas ir Russellas Westbrookas buvo pasodinti ant atsarginių suolo ir aikštėje daugiau nepasirodė.

Pirmąjį mačą savo arenoje San Antonijaus ekipa laimėjo 122:105 (30:27, 37:32, 22:23, 33:23).

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Tony'is Parkeris, 21 - Danny'is Greenas (7 tritaškiai iš 10), 14 - Timas Duncanas (12 atk. kam.), po 11 - Emanuelis Ginobilis ir Borisas Diawas, 9 - Tiago Splitteris (10 sugriebtų kamuolių), 8 - Marco Belinelli.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Durantas bei Russellas Westbrookas (po 15 tšk.), Jeremy'is Lambas (13 tšk.), Caronas Butleris ir Stevenas Adamsas (po 9 tšk.) bei Reggie'is Jacksonas (8 taškai).

Trečiąsias bei ketvirtąsias Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos sekmadienį ir antradienį žais Oklahomoje.