68-ąjį kartą Šveicarijoje pasibaigusių "Tour de Romandie" dviratininkų lenktynių paskutinį - penktąjį - etapą tryliktas baigė bei 48-ąją vietą bendroje įskaitoje užėmė "Garmin Sharp" komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.

Sekmadienį 18,5 km asmeninėse lenktynėse laikui Lietuvos dviratininkas sugaišo 25 minutes 27 sekundes ir 37 sekundėmis atsiliko nuo pergalę etape iškovojusio ir lenktynes laimėjusio brito Chriso Froome'o.

Vos 1 sekundę Didžiosios Britanijos atletui pralaimėjęs antrąją vietą etape užėmė vokietis Tony's Martinas, 8 sekundėmis nuo brito atsilikęs trečias buvo naujazelandietis Jesse's Sergentas:

1. Chris Froome (D.Britanija) 24 min. 50 sek.

2. Tony Martin (Vokietija) atsiliko 1 sek.

122.Jose Sarmiento (Kolumbija) 5:32

Po prologo bei penkių etapų Ramūnas Navardauskas lenktynes laimėjusiam britui Chrisui Froome'ui pralaimėjo 23 minutes ir 26 sekundes:

1. Chris Froome (D.Britanija) 16 val. 18 min. 46 sek.

2. Simon Spilak (Slovėnija) atsiliko 28 sek.

3. Rui Costa (Portugalija) 1:32

4. Mathias Frank (Šveicarija) 1:44

5. Vincenzo Nibali (Italija) 1:48