navardauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „navardauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „navardauskas“.

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas pranoko du olimpinius vicečempionus

Nyderlanduose vykstančių 12-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Eneco Tour“ (2.UWT kategorija) antrajame etape – 9,6 km pavienio starto lenktynėse – antradienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale - Drapac“) užėmė 12-ą vietą. Nugalėjo australas Rohanas Dennisas (BMC). Jis distanciją įveikė per 10 min. 48 sek. (vid. greitis – 53,333 km/h). R.Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 19 sek.
2016-09-21

Lietuvos dviratininkams pakeliui į olimpinį finišą – sunkios kliūtys

Dviratininkai Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas vieni pirmųjų iš Lietuvos sportininkų startuos Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Šeštadienį jų laukia 237,5 km grupinės lenktynės, truksiančios beveik šešias valandas. Lenktynių startas - 15.30 val. Lietuvos laiku prie garsiojo Kopakabanos paplūdimio. I.Konovalovas iš Prancūzijos komandos FDJ ir R.Navardauskas iš JAV komandos „Cannondale - Drapac“ į Rio de Žaneirą atvyko ankstų pirmadienio rytą.
2016-08-04

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas penktą kartą lies prakaitą „Tour de France“ lenktynėse

Sdkmadienį Lietuvos čempiono titulą iškovojęs dviratininkas Ramūnas Navardauskas įtrauktas į JAV komandos „Cannondale“ sudėtį „Tour de France“ lenktynėms. 28 metų lietuvis labiausiai prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse dalyvaus penktą kartą. Praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas R. Navardauskas „Tour de France“ lenktynėse debiutavo 2011 metais. Tada jis su komandos draugais laimėjo antrąjį etapą – komandų atskiro starto lenktynes.
2016-06-28

Ramūno Navardausko prognozė: olimpiadoje Lietuvos dviratininkams bus labai sunku

„Visuomet, kai tik gaunu lenktynių grafiką, pažiūriu, ar „Velomaratonas“ gali atsirasti mano planuose“, – kalba praėjusį savaitgalį Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionu tapęs Ramūnas Navardauskas. – Gaila, kad neturiu galimybės dažniau grįžti į Lietuvą. Dėl įtempto tvarkaraščio daugiausiai laiko praleidžiu oro uostuose.
2016-06-27

Lietuvos dviračių plento čempionato grupines lenktynes laimėjo Ramūnas Navardauskas

Ignalinoje surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi-Giusfredi“), o tarp vyrų pergalę iškovojo praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas Ramūnas Navardauskas („Cannondale“). Abu šalies čempionai dalyvaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. D.Tušlaitė agpgynė čempionės titulą, o R.Navardauskas šalies grupinių lenktynių čempionu tapo po penkerių metų pertraukos. D.Tušlaitė 120 km nuvažiavo per 3 val.
2016-06-27

Prestižinėse „Giro d’Italia“ lenktynėse - du Lietuvos dviratininkai

Penktadienį Apeldorne (Nyderlandai) prasidėsiančiose 99-osiose prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d’Italia“ startuos du Lietuvos dviratininkai - Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas. 30-metis I.Konovalovas, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, šiose varžybose dalyvaus po penkerių metų pertraukos. Tai bus ketvirtasis Ignato startas „Giro d’Italia“ lenktynėse.
2016-05-04

Puikiai sezoną pradėjęs dviratininkas Ramūnas Navardauskas pasaulio reitinge kyla į viršų

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame naujame plento dviratininkų reitinge lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) užima 36-ą vietą. 28 metų Lietuvos dviratininkas turi 90 taškų. Lyderiu išliko australas Simonas Gerransas („Orica-GreenEDGE“), surinkęs 755 taškus. Iš viso klasifikuota 360 dviratininkų. R. Navardauskas 90 taškų pelnė praėjusią savaitę Maljorkoje (Ispanija) vykusiose „Mallorca Challenge“ serijos lenktynėse.
2016-02-02

Išrinkite: 2015 metų Lietuvos sporto staigmena

Vienas iš maloniausių dalykų sporte - netikėtos staigmenos, kai rezultatai gerokai viršija lūkesčius. Tokių šiais metais pasipylė tikrai daug. tv3.lt pateikia keletą pagrindinių staigmenų, kurios Lietuvą, sporto gerbėjus ir pačius atletus maloniai nustebino ir suteikė dar daugiau motyvacijos.
2015-12-23

Geriausio 2015 metų Lietuvos dviratininko titulas – Ramūnui Navardauskui

Geriausiu 2015 metų Lietuvos dviratininku išrinktas Ramūnas Navardauskas. 27 metų atletas rugsėjį Ričmonde (JAV) iškovojo pasaulio čempionato bronzos medalį. Ramūnas tapo pirmuoju lietuviu, laimėjusiu medalį planetos pirmenybių vyrų varžybose. „Labai džiaugiuosi. Visada smagu būti geriausiu. Tikiuosi, kad Metų dviratininku būsiu renkamas ir ateityje“, - sakė šiuo metu naujajam sezonui Ispanijoje besirengiantis dviratininkas. R. Navardauskas pažymėjo, kad 2015-ieji jam buvo tikrai geri.