Kinijoje vykstančiame trečiajame 2014 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etape septintąją vietą vyrų varžybų finale užėmė pasaulio čempionas ir planetos reitingo lyderis 26-erių metų Justinas Kinderis.

Lietuvos penkiakovininkas surinko 1414 taškų ir nuo bronzą iškovojusio kino Jianli Guo atsiliko 46 taškais.

Nugalėtoju tapo rusas Lija Frolovas (1474 tšk.), o antrąją vietą užėmė vengras Robertas Kasza (1470 tšk.).

Fechtavimosi (232 tšk.) rungtyje Justinas Kinderis užėmė septintąją vietą, plaukime (317 tšk.) buvo devynioliktas, jojimo rungtyje tenkinosi tik 29-ta pozicija, o bėgimo bei šaudymo dvikovės (616 tšk.) rungtyje užėmė ketvirtąją vietą.

Kitas finale startavęs lietuvis 21-erių metų Lukas Kontrimavičius surinko 1329 taškus ir užėmė 29-ąją vietą tarp 36-ių finalo dalyvių. Jis tenkinosi 32-ąja pozicija fechtavimosi (172 tšk.) takelyje, taip pat 29-as buvo ir plaukimo (311 tšk.) rungtyje ir užėmė 18-ąsias vietas jojimo (271 tšk.) varžybose bei bėgimo ir šaudymo dvikovėje (575 taškai).

Lietuvos moterys trečiajame pasaulio taurės varžybų etape Kinijoje nestartavo.