Lietuvių kūnai sužavėjo teisėjus

5 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Tokį kraitį susižėrė Lietuvos atletai kultūrizmo ir fitneso turnyre Norvegijoje

Tradiciniame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre Norvegijoje „Oslo Grand Prix 2014“ puikiai rungtyniavo Lietuvos atstovai, kurie iškovojo net 5 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Absoliučiais nugalėtojais tapo Darius Minkevičius (klasikinio kultūrizmo kategorijoje) ir Tomas Bendoraitis (kultūrizmo kategorijoje).

Pirmąsias vietas iškovojo Sonata Ilijonskienė (kūno fitnesas virš 168 cm), Darius Minkevičius (klasikinis kultūrizmas iki 180 cm), Elena Stasiukynienė (“physique“ rungtis), kuri buvo apdovanota ir už geriausią parodomąją programą, Tomas Bendoraitis (kultūrizmas iki 80 kg) ir Linas Račas (kultūrizmas iki 100 kg).

Antrąją vietą iškovojo klasikinio kultūrizmo kategorijoje iki 180 cm startavęs Marius Mėgelaitis.

Trečiąsias vietas užėmė Vilma Šalaševičiūtė (kūno fitnesas iki 163 cm), Mindaugas Giedris (kultūrizmas iki 90 kg) ir Piotras Ševčenka (kultūrizmas virš 100 kg).

Dar penki lietuviai rungtyniavo finale – čia ketvirta liko Laura Klimavičienė (bikini fitnesas iki 163 cm), penktas – Marius Jakubonis (kultūrizmas iki 100 kg), šešti – Deimantė Slivinskaitė (kūno fitnesas iki 168 cm), Egidijus Letkauskas (kultūrizmas iki 90 kg) ir Rasa Selemonavičiūtė (bikini fitnesas iki 168 cm).

Osle rungtyniavo per 160 atletų iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Islandijos, Lenkijos, Portugalijos, Maltos ir Lietuvos.