Los Andžele baigėsi pasaulio galiūnų čempionatas, kuriame po atkaklios kovos triumfavo Žydrūnas Savickas.

Lietuviui ne itin sėkmingai susiklostė ketvirtoji, sunkvežimio traukimo, rungtis, kurioje Ž. Savickas sugaišo 44,15 sek. ir užėmė tik ketvirtą vietą, rašo sportas.lt.

Lietuvis atsigriebė penktoje, pritūpimų, rungtyje, kurioje jis su dideliu svoriu pritūpė 15 kartų ir užėmė pirmą vietą. Pagrindiniai konkurentai pasirodė kukliai, todėl Ž. Savickas bendroje įskaitoje iš trečios vietos šoktelėjo į pirmą.

Paskutinėje rungtyje, akmenų sukėlime, nugalėjo H.Bjornssonas (19,46 sek.). Ž. Savickui, norint tapti čempionu, reikėjo užimti antrą vietą. Ir lietuviui pavyko. Lietuvos galiūnas su užduotimi susidorojo per 23,53 sek., o trečią rezultatą pasiekęs amerikietis B. Shaw - per 23,94 sek.

Ž. Savickas pasaulio čempionatą laimėjo 4-ą kartą, o dar 5 sykius, tarp jų ir pernai, tapo planetos vicečempionu.