Keturioliktą pergalę Vokietijos vyrų krepšinio čempionato XXIII turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Bonos "Telekom Baskets" klubas su Benu Veikalu, trečiadienį svečiuose 82:80 (17:28, 18:14, 19:20, 28:18) įveikęs šešioliktojoje pozicijoje esančius Vechtos "Rasta" (5 pergalės ir 18 pralaimėjimų) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 25 taškus, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei sykį prasižengė. Per 33 žaidimo minutes (32:49) B.Veikalas pataikė 4 tritaškius iš 6, 5 dvitaškius iš 6 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Ryanas Brooksas, 14 - Jamelas McLeanas, 11 - Tony'is Gaffney'is.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dirkas Maedrichas (19 tšk.), Brandonas Bowmanas (15 tšk.) bei Williamas Conroy'us (11 taškų).

Devintąją pergalę 23-osiose rungtynėse iškovojo tryliktoje vietoje esanti Brėmerhafeno "Eisbaren" komanda su Adu Juškevičiumi, savo aikštėje 86:64 (21:12, 26:15, 21:10, 18:27) nugalėjusi devintojoje pozicijoje likusią Hageno "Phoenix" (11/12) ekipą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs lietuvis prie pergalės prisidėjo 19 taškų, 7 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu varžovo metimus. Per 25 minutes (24:54) A.Juškevičius pataikė 3 tritaškius iš 5 ir 3 dvitaškius iš 5, realizavo visus 4 baudų metimus bei suklydo 4 kartus.

Penkioliktąją nesėkmę patyręs bei keturioliktoje vietoje likęs Lauryno Samėno Tryro TBB klubas trečiadienį išvykoje 63:69 (17:15, 17:20, 10:26, 19:8) nusileido penkioliktojoje pozicijoje likusiam Viurcburgo "s'Oliver Basket" (7/16) penketukui.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 7 taškus, sugriebė 4 kamuolius, sykį suklydo bei prasižengė 2 kartus. 17 su puse minutės (17:35) aikštelėje praleidęs L.Samėnas prametė dvitaškį, pataikė 1 tritaškį iš 3 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Miuncheno "Bayern" (20/3) krepšininkai, savo aikštėje 86:91 (17:19, 34:23, 20:21, 15:28) nusileidę penktojoje pozicijoje esančiai Kvakenbriuko "Artland Dragons" (15/8) komandai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.