Trečiadienį sužaistos likusios trejos 2013-2014 metų Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) turnyro ketvirtfinalio rungtynės, po kurių vietas pusfinalyje užsitikrino šalies čempionas ir taurės savininkas Miuncheno "Bayern" klubas bei "VfL Wolfsburg" ir II lygos "Kaiserslautern" vienuolikės.

"Bayern" futbolininkai svečiuose net 5:0 (2:0) sutriuškino "Hamburg SV" ekipą.

Tris įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Mario Mandžukičius (21, 74 ir 76 min.), po vieną - Bonfimas Dante (26 min.) ir Arjenas Robbenas (54 min.).

"VfL Wolfsburg" komanda svečiuose 3:2 (2:1) įveikė "Hoffenheim" vienuolikę, nors susitikimą ir baigė be pašalinto iš aikštės Ricardo Rodriguezo (70 min.).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė jau minėtas Ricardo Rodriguezas (26 ir 44 min. abu iš 11 m baudinių), vieną - Basas Dostas (64 min.), o šeimininkų gretose abusyk pasižymėjo Roberto Firmino (38 ir 90+1 min.).

Didžiausios ketvirtfinalio staigmenos autoriu tapo Kaiserslautern" klubas, varžovų aikštėje po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0) įveikęs vieną šalies elito lyderių Lėverkuzeno "Bayer" ekipą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Rubenas Yttergardas Jenssenas (114 min.).

Beje, kiek anksčiau realią progą įmušti įvartį į šeimininkų vartus turėjo Mohammadou Idrissou, tačiau 98-ą minutę jis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Pirmąja pusfinalio dalyve tapo šalies vicečempionė Dortmundo "Borussia" vienuolikė, dar antradienį turnyro ketvirtfinalyje svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi Frankfurto "Eintracht" komandą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.