Hjustono „Rockets“ žaidėjas Chandleris Parsonsas penktadienį pasiekė NBA rekordą. Donato Motiejūno komandos draugas per 24 minutes pataikė net 10 tritaškių, skelbia sportin.lt.

Per pirmuosius du kėlinius Ch.Parsonsas mače prieš Memfio „Grizzlies“ ekipą iš tolo nepataikė nė sykio, bet prabilo antroje pusėje. Trečiajame ketvirtyje Ch.Parsonsas pateikė visus 6 tolimus metimus, o paskutiniame kėlinyje realizavo 4 iš 5 tritaškių.

Paskutinį tritaškį puolėjas pataikė iki rungtynių pabaigos likus 1 min. 51 sek. ir „Rockets“ deficitą sumažino iki minimumo 87:88. Tačiau paskutinis jo bandymas iš toli skriejo pro šalį. Pasižymėti nepavyko nei vienos, nei kitos ekipos žaidėjams ir „Rockets“ suklupo namuose.

Ch.Parsonsas šiame mače pasiekė ir karjeros NBA rezultatyvumo rekordą – surinko 34 taškus. Primename, jog lietuvis D.Motiejūnas prisidėjo 6 taškais.