0

Šeštadienį Vokietijoje ir toliau tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių XVII-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

Dortmunde vietos "Borussia" klubas susitiko su sostinės ekipa Berlyno "Hertha". Jurgeno Kloppo auklėtiniai ir toliau stringa - Vokietijos vicečempionai minimaliu skirtumu nusileido varžovams.

Pirmieji į priekį įsiveržė "geltonai juodi", kuomet po Nuri Sahino perdavimo pasižymėjo Marco Reusas, tačiau rezultatą kiek netrukus išlygino svečių žaidėjas Adrianas Ramosas.

Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje "Hertha" ekipai pavyko pelnyti pergalingą įvartį. 45-ąją minutę įvartį į Romano Weidenfellerio ginamus vartus pelnė Sami Allagui.

Kitose rungtynėse taip pat pergales šventė "Braunschweig", "Mainz" ir "Freiburg" vienuolikės, o Brėmeno "Werder" rezultatu 0-1 palaužė antroje vietoje žygiuojančius Lėverkuzeno "Bayer" futbolininkus.