IBSA (Tarptautinės aklųjų sporto federacijos) Europos aklųjų riedulio (golbolo) čempionate Turkijoje dviem pergalėmis ir dviem pralaimėjimais penkių ekipų B grupės varžybas baigusi Lietuvos vyrų rinktinė sėkmingai įveikė ketvirtfinalio barjerą.

Dukart Senojo žemyno čempionai bei prieš dvejus metus sidabrą iškovoję lietuviai ketvirtadienį 9:5 ketvirtfinalyje nugalėjo Suomijos komandą bei iškopė į pirmenybių pusfinalį bei aštuntą kartą iš eilės pateko tarp keturių pajėgiausių komandų pagrindiniuose tarptautiniuose (Parolimpinės žaidynės bei pasaulio ir Europos pirmenybės) turuose.

Dėl kelialapio į finalą Lietuvos komanda žais su Vokietijos riedulininkais, kurie ketvirtfinalyje 5:4 įveikė Čekijos ekipą.

Kitų ketvirtfinalio susitikimų rezultatai:

Ispanija - Belgija 4:3 Ukraina - Turkija 3:5 Mače dėl devintosios vietos Slovėnija 1:0 įveikė švedus

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.