Europos vyrų krepšinio čempionate suklupo ir iki šiol be pralaimėjimų žengusi Serbijos nacionalinė ekipa. Penktadienį B grupės rungtynėse ji 89:75 nusileido milžiniškos sirgalių armijos palaikomai Makedonijos rinktinei. Pastarajai tai buvo pirmoji pergalė „Eurobasket 2013“ turnyre.

Jau po 10 minučių pirmąkart sausakimšoje Jesenicių „Podmežakla“ arenoje makedonai susikrovė 10 taškų pranašumą 29:19, o trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo net iki 26 taškų – 70:44. Paskutiniame kėlinyje išsigelbėjimo ieškoję Dušano Ivkovičiaus auklėtiniai jau nieko pakeisti nesugebėjo.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Bo McCalebbas, po 16 – Pero Antičius ir Vlado Ilievskis. Serbų rinktinėje išsiskyrė Danilo Andjusičius – 19 taškų. Nemanjos Nedovičiaus sąskaitoje 11 taškų, o Nenado Krstičiaus – 9. Serbai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36:48.