0

Šeštadienį buvo sužaistos dar vienerios 1-ojo turo Anglijos "Premier" lygos rungtynės.

"Swansea" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su čempionais "Manchester United" futbolininkais. Įtikinamą pergalę rezultatu 1-4 iškovojo Davido Moyeso auklėtiniai.

Pirmieji į priekį įsiveržė "raudonieji velniai", kuomet įvartį pelnė Robinas van Persie. Kiek netrukus rezultatą padvigubino Danny Welbeckas.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" ir toliau įrodinėjo savo pranašumą. 72-ąją minutę savo antrąjį įvartį pelnė Olandijos rinktinės puolėjas.

Vis dėlto Michaelio Laudrupo auklėtiniams rungtynių pabaigoje pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau per pridėta teisėjo laiką į "gulbių" ekipos vartus krito dar vienas ir paskutinis įvartis, kurį pelnė D.Welbeckas.