Devintą kartą Olandijoje surengtų daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 23-ias finišavo "Orica-GreenEdge" ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas 169,6 km distanciją įveikė kartu su etapo nugalėtoju vokiečiu Andre Greipeliu, finiše akimirka aplenkusiu italą Giacomo Nizzolo bei olandą Larsą Boomą.

29 sekundes lyderiams pralaimėjo bei 82-as finiše buvo Gediminas Bagdonas ("Ag2R La Mondiale"), o Ramūnas Navardauskas ("Garmin-Sharp") nebaigė etapo bei pasitraukė iš tolesnių lenktynių:

1. Andre Greipel (Vokietija) 3 val. 47 min. 36 sek. 2. Giacomo Nizzolo (Italija) 3. Lars Boom (Olandija) 4. Alessandro Petacchi (Italija) 5. Aleksandr Porsiov (Rusija) ... 23.Aidis Kruopis tas pats laikas ... 82.Gediminas Bagdonas atsiliko 29 sek. ... 160.Sander Cordeel (Belgija) 12:11 Bendroje lenktynių įskaitoje A.Kruopis pakilo į 82-ą vietą, o G.Bagdonas - į 111-ąją poziciją:

1. Lars Boom (Olandija) 16:06:15 2. Andre Greipel (Vokietija) atsilieka 1 sek. 3. Arnaud Demare (Prancūzija) 3 4. Zdenek Štybar (Čekija) 6 5. Philippe Gilbert (Belgija) 7 ... 82.Aidis Kruopis 1:35 ... 111.Gediminas Bagdonas 3:55 ... 160.Sander Cordeel (Belgija) 25:03

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.