Vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyro vyrų 100 m bėgimo finale Rytis Sakalauskas liko septintas.

Lietuvis pirmadienį finaliniame bėgime distanciją įveikė per 10,30 sekundės ir, pakartojęs asmeninį sezono rekordą, aplenkė tik rusą Michailą Idrisovą (10,64 sek.).

Trumpojo sprinto čempionu tapo asmeninį rekordą pakartojęs Anaso Jobodwana (10,10 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, sidabras atiteko japonui Ryotai Yamagatai (10,21 sek.), bronza - Dramblio Kaulo Kranto atstovui Hua Wilfriedui Serge'ui Koffiui (10,21 sek.).

Taip pat 10,21 sekundės finale sugaišęs ukrainietis Sergejus Smelykas liko ketvirtas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.