Russello Westbrooko netektis itin skaudžiai atsiliepia Oklahomos „Thunder“ ekipos žaidimui, tačiau šį kartą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vicečempionams pavyko išsigelbėti. Pirmosiose Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse Oklahomos klubas didžiąją laiko dalį buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau galiausiai 93:91 (14:16, 33:30, 17:27, 29:18) palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių Oklahomos komanda išsiveržė į priekį 1:0.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės aikštės šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir Kevino Duranto bei Dereko Fisherio tikslių atakų dėka rezultatas tapo lygus – 84:84. Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Grizzlies“ vėl įgijo trijų taškų persvarą (90:87), tačiau K.Durantas pelnė dar keturis taškus be atsako ir likus 11 sekundžių jau NBA vicečempionai buvo priekyje – 91:90.

Lemiamos svečių atakos metu M.Gasolis prarado kamuolį, o „Thunder“ klubo pergalę baudų metimais įtvirtino Reggie Jacksonas – 93:91.

Nugalėtojų gretose įspūdingai rungtyniavo K.Durantas, kuris pelnė 35 (dvitaškiai 13/25, baudos 9/10) taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 varžovų metimus.

25 taškus prie pergalės pridėjo Kevinas Martinas (7 atk. kam.), 12 – R.Jacksonas, 8 – D.Fisheris.

Svečių gretose išsiskyrė Marcas Gasolis (20 tšk. ir 10 atk. kam.), Zachas Randolphas (18 tšk. ir 10 atk. kam.), Quincy Pondexteris ir Mike'as Conley (po 13 tšk.) bei Jerrydas Baylessas (10 tšk.).