Antrąją nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė taurės savininkas Los Andželo "Kings" klubas.

Ketvirtadienį "Kings" ledo ritulininkai svečiuose 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) nusileido Sent Luiso "Blues" komandai, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Šiame susitikime svečiai pirmavo po Dustino Browno (09:55) tikslaus smūgio, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Patrikas Berglundas (43:44) išlygino rezultatą, o, prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, pergalingą įvartį įmušė Barretas Jackmanas (59:09).

Dabar serija persikelia į Los Andželą, kur šeštadienį bei pirmadienį bus žaidžiamos trečiosios ir ketvirtosios rungtynės.

Kitų ketvirtadienio NHL Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų rungtynių rezultatai:

Anahaimo "Ducks" - Detroito "Red Wings" 4:5 (po pratęsimo) (serija 1-1)

Monrealio "Canadiens" - Otavos "Senators" 2:4 (serija 0-1)

Vašingtono "Capitals" - Niujorko "Rangers" 3:1 (serija 1-0)