Ispanijos „La Liga“ pirmenybių lyderė „Barcelona“ žengė dar vieną žingsnį čempionų titulo link. Katalonai išvykoje, 31 turo rungtynėse, užtikrintu rezultatu 3-0 susidorojo su „Zaragoza“ ekipa ir pastarąją paliko iškritimo zonoje.

Šiame susitikime įspūdingai rungtyniavo „Barca“ ekipos saugas Thiago Alcantara. Nors Barselonos klubas aikštėje vertėsi be argentiniečio Lionelio Messi, ispanas puikiai pakeitė savo komandos lyderį.

20 minutę Thiago pelnė pirmąjį svečių įvartį, o jam rezultatyvų perdavimą atliko komandos draugas Alexis Sanchezas.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes „Barcelona“ klubo turimą persvarą padvigubino dar viena katalonų kylanti žvaigždė Cristianas Tello. Puolėjui tikslų perdavimą atliko ne bet kas, o pirmojo įvarčio autorius T.Alcantara.

Antrojo kėlinio pradžioje dar kartą „Zaragoza“ ekipos gynybą suardė C.Tello ir T.Alcantaros duetas. Pastarasis atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą, o Cristiano pelnė antrąjį savo įvartį.

Susitikimo pabaigoje „Barcelona“ komandos gretose pasirodė po keitimo į aikštę žengęs Ericas Abidalis, kuris sustiprino svečių gynybos liniją ir jai padėjo išsaugoti savus vartus be praleisto įvarčio.

Pergalę iškovojusi Barselonos miesto ekipa su iškovotu 81 tašku ir toliau užtikrintai lyderiauja Ispanijos čempionate, tuo tarpu „Zaragoza“ (27 tšk.) lieka 18-oje pozicijoje ir rizikuoja iškristi į žemesnįjį divizioną.