Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas su Mantu Kalniečiu ir Simu Jasaičiu – Europos taurės finale. Atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Rusijos ekipa savo aikštėje 63:68 (16:15, 10:13, 11:15, 26:25) nusileido Valensijos „Valencia Basket“ komandai, tačiau dėl pergalės didesniu skirtumu pirmame mače iškovojo kelialapį į Šarlerua mieste vyksiantį finalą.

Prieš savaitę vykusioje pirmoje pusfinalio dvikovoje 23 taškus pelniusio S.Jasaičio vedamas Krasnodaro klubas šventė pergalę 97:87.

Finale „Lokomotiv- Kuban“ susikaus su Bilbao „Bilbao Basket“ ir Kijevo „Budivelnik“ poros nugalėtoju. Pirmoje akistatoje 93:83 pranašesni buvo ispanai.

Antrajame pusfinalio susitikime lietuvių indėlis buvo kuklesnis.

36 minutes aikštėje praleidęs M.Kalnietis į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (3/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/3 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 7 atšokusius kamuolius, išprovokavo 4 varžovo pražangas, triskart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

S.Jasaitis per 31 sužaistą minutę surinko 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 varžovo pražangas, 2 sykius suklydo, 5 kartus pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Rusijos ekipoje rungtyniavo 19 taškų įmetęs Nickas Calathesas (5/9 dvitaškiai, 7 atk. kam.), 11 pridėjo Derrickas Brownas (6 atk. kam.), 9 – Jimmy Baronas (1/6 tritaškiai).

Svečių neišgelbėjo itin naudingai žaidęs Stefanas Markovičius (3/3 dvitaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.) – jo sąskaitoje 14 taškų, tiek pat surinko Bojanas Dubljevičius (11 atk. kam.), 12 pridėjo Pau Ribasas (4/6 dvitaškiai).