Antrąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Centriniame pogrupyje bei Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (44 pergalės ir 29 pralaimėjimai) klubas šeštadienį svečiuose po pratęsimo 112:108 (26:30, 33:23, 24:20, 17:27, 12:8) nugalėjo trečiojoje pozicijoje pogrupyje bei penktojoje vietoje konferencijoje esančius Čikagos "Bulls" (43/31) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Per nepilnas 25 žaidimo minutes (24:51) Ž. Ilgauskas pataikė 7 dvitaškius iš 10.

Sėkmingiausiai "Cavaliers" gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 39 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 14/22, baudos 11/13) taškai, 5 sugriebti kamuoliai ir 3 perimti kamuoliai bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

Po 21 tašką į arenos šeimininkų krepšį įmetė Aleksandras Pavlovičius ir Larry Hughesas, 9 - Donyellas Marshallas.

Vietą atkrintamosiose NBA varžybose užsitikrinusios "Bulls" ekipos gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Benas Gordonas (37 tšk.), Tyrusas Thomas (27 tšk.), Kirkas Hinrichas (22 tšk.) ir Luolas Dengas (12 taškų).

Kitų šeštadienio NBA lygos reguliariojo sezono rezultatai:

Nju Džersio "Nets"           -     Filadelfijos "76ers"     86:82
Naujojo Orleano "Hornets"    -     Niujorko "Knicks"       103:94                     (po pratęsimo)
Portlendo "Trail Blazers"    -     Los Andželo "Clippers"   86:99