0

Sekmadienį, Anglijos "Premier" lygos XXVII turo rungtynėse, blankiai atrodžiusi Londono "Chelsea" ekipa nepasinaudojo galimybe iki vieno taško sumažinti atsilikimo nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje esančio "Manchester City" klubo.

Nors "Etihad" stadiono aikštėje akivaizdžiai nedominavo nei viena komanda, kur kas daugiau progų pasižymėti turėjo šeimininkai.

Vis dėlto, geriausią galimybę išsiveržti į priekį pirmieji turėjo "Chelsea" futbolininkai, tačiau 52 minutę Frankas Lampardas nerealizavo 11 metrų baudinio - smūgį atrėmė neįtikėtiną reakciją pademonstravęs Joe Hartas.

Įsibėgėjus antrai rungtynių daliai, "miestiečiai" rengė vieną ataką po kitos ir galiausiai 63 minutę, gražiai suklaidinęs gynėjus, pasižymėjo Yaya Toure.

"Chelsea" stengėsi kuo greičiau išlyginti rezultatą, tačiau "mėlynųjų" atakoms dažnai pritrūkdavo aštrumo.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, 85 minutę, tašką padėjo Carlosas Tevezas. Argentinietis, nuo maždaug 16 metrų žymos, galingu šūviu tarp dviejų "Chelsea" gynėjų - Gary Cahillo ir Branislavo Ivanovičiaus - kamuolį pasiuntė į Petro Čecho ginamų vartų tinklą ir įtvirtino "City" pergalę.

Kitose rungtynėse labai svarbius taškus iškovojo "Newcastle United" vienuolikė, kuri ne be vargo palaužė "Southampton" pasipriešinimą.

Nors svečiai pirmieji išsiveržė į priekį jau 3 minutę, "šarkos" besibaigiant pirmam kėliniui sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą.

Antro kėlinio pradžioje "Southampton" puolėjas Rickie Lambertas vėl atstatė "status-quo", tačiau kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir įrodę savo pranašumą pasiekė užtikrintą pergalę.

Anglijos "Premier" lyga, XXVII turas:

"Newcastle United" 4 - 2 "Southampton"

3' [0 - 1] M. Schneiderlin 33' [1 - 1] M. Sissoko 42' [2 - 1] P. Cisse 50' [2 - 2] R. Lambert 67' [3 - 2] Y. Cabaye (iš 11 m. baudinio) 79' [4 - 2] J. Hooiveld (į savus vartus.)

"Manchester City" 2 - 0 Londono "Chelsea"

52' F. Lampard (nerealizavo 11 m. baudinio) 63' [1 - 0] Y. Touré 85' [2 - 0] C. Tevez