0

Sekmadienį žaidžiami XXIII Anglijos "Premier" lygos turo mačai.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidęs Londono "Chelsea" rezultatu 2:1 įveikė "Arsenal" vienuolikę.

"Stamford Bridge" stadione Rafaelio Benitezo auklėtiniai netruko perimti rungtynių vadžias į savo rankas ir pelnyti greitą įvartį. 6 mačo minutę greitos kontratakos metu iš Edeno Hazardo kamuolį gavęs Juanas Mata nuginklavo svečių vartininką.

Jau po dešimties minučių "Chelsea" saugą Ramiresą neleistinai ant žemės paguldė "Arsenal" vartininkas Wojciechas Szczesny. Rungtynių arbitras ilgai nedvejojęs skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Frankas Lampardas.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai. 58 mačo minutę dėka tikslaus Santi Cazorlos perdavimo varžovų persvarą per pusę perpjovė neseniai kontraktą su "Arsenal" pratęsęs puolėjas Theo Walcottas.

Vis dėlto iki nuskambant rungtynių pabaigą fiksuojančiam finaliniam teisėjo švilpukui Arseno Wengero auklėtiniams nepavyko išlyginti rezultato.

18:00 val. Lietuvos laiku prasidės dar vienos Anglijos nacionalinių pirmenybių rungtynės tarp namuose žaisiančios Londono "Tottenham Hotspur" ekipos ir "Manchester United".

XXIII "Premier" lygos turo rezultatai:

Londono "Chelsea" 2 - 1 Londono "Arsenal"

• 06' [1 - 0] J. Mata
  • 16' [2 - 0] F. Lampard (11 m. baudinys)
  • 58' [2 - 1] T. Walcott