0

Sekmadienį žaidžiami XVIII Ispanijos "La Liga" pirmenybių turo mačai.

Reto grožio rungtynės buvo užfiksuotos Ispanijos sostinėje Madride, kuriame vietos "Real" rezultatu 4:3 įveikė San Sebastiano "Real Sociedad".

Mačas prasidėjo nuo greito aikštės šeimininkų puolėjo Karimo Benzema įvarčio, kuris buvo pelnytas antrą mačo minutę. "Real" ekipos džiaugsmas ilgai netruko, nes už pražangą prieš varžovą iš aikštės buvo pašalintas vartininkas Antonio Adanas bei netrukus varžovų saugas Xabi Prieto nuo vienuolikos metrų atžymos nuginklavo aikštėje pasirodžiusių Ikerą Casillasą.

Iki pertraukos abi komandos spėjo įmušti po vieną įvartį. Madrido ekipos gretose pasižymėjo Sami Khedira, o svečiams įvartį pelnė jau minėtas X.Prieto.

Įpusėjus antram kėliniui "Real" žvaigždė Cristiano Ronaldo pelnė du įvarčius, tačiau intrigą vėl buvo atkūręs trečiąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašęs X.Prieto.

Paskutiniu mačo štrichu tapo "Real Sociedad" Danieliui Estradai parodyta antroji geltona kortelė.

Šį vakarą bus žaidžiamos dar dvejos Ispanijos čempionato rungtynės. "Barcelona" surems ginklus su "Espanyol", o Madrido "Atletico" kausis prieš "Mallorca".

Rezultatai:

Madrido "Real" 4 - 3 San Sebastiano "Real Sociedad"

• 2' [1 - 0] K. Benzema
  • 6' iš aikštės pašalintas A. Adanas ("Real")
  • 9' [1 - 1] X. Prieto (11 m. baudinys)
  • 35' [2 - 1] S. Khedira
  • 40' [2 - 2] X. Prieto
  • 68' [3 - 2] C. Ronaldo
  • 71' [4 - 2] C. Ronaldo
  • 76' [4 - 3] X. Prieto
  • 79' iš aikštės pašalintas D. Estrada ("Real Sociedad")

Vigo "Celta" 3 - 1 "Valladolid"

• 9' [1 - 0] I. Aspas
  • 12' [1 - 1] A. Bueno (11 m. baudinys)
  • 31' [2 - 1] I. Aspas (11 m. baudinys)
  • 52' [3 - 1] S.A. Lopez