0

Sekmadienį buvo žaidžiami XVII Italijos "Serie A" turo mačai.

Čempionato lyderiai Turino "Juventus" neturėjo vargo mače prieš Bergamo "Atalanta" futbolininkus, kuriuos sutriuškino rezutlatu 3:0.

Jau antrą minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė tikslus Mirko Vučiničiaus smūgis. Dar po trylikos minučių Andrea Pirlo reto grožio šūviu padvigubino persvarą, o trečiojo įvarčio autoriumi tapo Claudio Marchisio.

Po šios pergalės pirmoje vietoje žengiantys Antonio Contes auklėtiniai turnyrinėje "Serie A" lentelėje nuo antroje vietoje esančio Milano "Inter" atitrūko 7 taškais.

Pirmą minutę įvartį pavyko pelnyti "Milan" vienuolikei mače prieš "Pescara". Jo autoriumi tapo saugas Antonio Nocerino, o madų sostinės ekipa mačą laimėjo rezultatu 4:1. Pažymėtina, kad net du įvarčius į savus įsimušė "Pescara" žaidėjai.

Įspūdingą pergalę iškovojo Florencijos "Fiorentina" savo aikštėje rezultatu 4:1 sumindžiusi "Siena" vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Luca Toni.