Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuonerios XIV turo rungtynės. Namų "Stamford Birdge" stadione Londono "Fulham" ekipos įveikti nesugebėjo Londono "Chelsea" futbolininkai.

Pirmame kėlinyje svečiai daugiausia gynėsi, tuo tarpu "Chelsea" rengė pozicines atakas, kurių dauguma baigdavosi prarastu kamuoliu. Itin patikimai dirbusi Martino Jolo komandos gynybos linija pirmame kėlinyje "Chelsea" neleido sukurti nei vienos šimtaprocentės progos.

Antroje rungtynių dalyje žiūrovai išvydo daugiau puolamųjų veiksmų abiejų komandų gretose.

55 minutę puikų perdavimą "Chelsea" baudos aikštelėje gavęs Johnas Arne Riise galėjo "Fulham" išvesti į priekį, tačiau nesugebėjo tiksliai pataikyti į kamuolį.

Po kelių minučių, kitoje aikštės pusėje, savąjį šansą turėjo Fernando Torresas, tačiau šeimininkų puolėjo smūgį atrėmė vartininkas Markas Schwarzeris.

75 minutę nuo maždaug 16 metrų žymos į "Chelsea" vartus labai pavojingai smūgiavo tas pats J.A.Riise, tačiau puikią reakciją pademonstravo Petras Čechas.

Per likusį rungtynių laiką "Chelsea" desperatiškai bandė įmušti įvartį, tačiau "Fulham" gynėjai laimėjo didžiąją dalį mikrodvikovų su atakuojančiais šeimininkų žaidėjais, kurie vis delsdavo atlikti smūgį į vartų plotą.

Paskutinę, trečią pridėto laiko minutę, pergalę "mėlyniesiems" galėjo išplėšti ispanas Cesaras Azpilicueta, tačiau gynėjo šūvis nestabdant ore skriejančio kamuolio lėkė šalia "Fulham" vartų virpsto.

Dėka vos 1-ą rungtynių minutę įmušto Robino van Persie įvarčio, pergalę namuose prieš Londono "West Ham United" iškovojo "Manchester United" klubas.

Aikštės šeimininkai varžovus lenkė kone visais aspektais, tačiau išnaudojo tik vieną progą.

"Liverpool" klubą namuose įveikį Garetho Bale`o vedamas Londono "Tottenham Hotspur". Po Velso rinktinės žaidėjo reido kairiuoju kraštu ir perdavimo Aaronui Lennonui, šeimininkai jau 7 minutę išsiveržė į priekį.

Prabėgus 9 minutėms jau pats G.Bale`as tapo įvarčio autoriumi - saugas realizavo "Liverpool" baudos aikštelės prieigose paskirtą baudinį.

Antrojo kėlinio viduryje futbolininkas "pasižymėjo" kuriozišku įvarčiu į savus vartus, tačiau tai Andre Villas-Boaso auklėtiniams nesutrukdė iškovoti 7 pergalės "Premier" lygoje ir pakilti į penktą turnyro lentelės vietą.

Ilgai "Wigan Athletic" gynybos įveikti nesugebėjęs "Manchester City" klubas išvykoje vis dėlto iškovojo pergalę.

Antrojo kėlinio viduryje, 69 ir 72 minutėmis, vienas paskui kitą pasižymėjo atitinkamai Mario Balotelli bei Jamesas Milneris.

Įdomu, kad antroje turnyro lentelės vietoje po "Manchester United" žengiantis "City" šiuo metu yra vienintelis "Premier" lygos klubas, šiame sezone dar nepatyręs pralaimėjimo kartėlio - 9 pergalės, 5 lygiosios.

Anglijos "Premier" lygos XIV turo rezultatai:

Londono" Chelsea" 0 - 0 Londono "Fulham"

Liverpulio "Everton" 1 - 1 Londono "Arsenal"

1' [0 - 1] T. Walcott

28' [1 - 1] M. Fellaini

"Southampton" 1 - 1 "Norwich City"

32' [1 - 0] R. Lambert

45' [1 - 1] R. Snodgrass

"Stoke City" 2 - 1 "Newcastle United"

47' [0 - 1] P. Cisse

81' [1 - 1] J. Walters

85' [2 - 1] C. Jerome

"Swansea City" 3 - 1 "West Bromwich Albion"

9' [1 - 0] Michu

11' [2 - 0] W. Routledge

39' [3 - 0] W. Routledge

45' [3 - 1] R. Lukaku

Londono "Tottenham Hotspur" 2 - 1 "Liverpool"

7' [1 - 0] A. Lennon

16' [2 - 0] G. Bale

72' [2 - 1] G. Bale (į savus vartus)

"Manchester United" 1 - 0 Londono "West Ham United"

1' [1 - 0] R.v. Persie

"Wigan Athletic" 0 - 2 "Manchester City"

69' [0 - 1] M. Balotelli

72' [0 - 2] J. Milner