0
TV3

Keturių pralaimėjimų seriją NBA pirmenybėse nutraukė Jono Valančiūno ir Lino Kleizos Toronto „Raptors“ ekipa (2/6), išvykoje 74:72 (29:21, 17:15, 23:22, 5:14) palaužusi Indianos „Pacers“ klubą (3/5).

Įdomu, kad ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ „sukrapštė“ penkis ir iš viso – tik 74 taškus. Palyginimui, vakarykštėse rungtynėse su Indianos „Pacers“ kanadiečiai pasižymėjo 133 taškais. Trijų pratęsimų trileris, kaip pripažino dauguma klubo žaidėjų, gerokai išvargino komandą.

Beje, paskutinėmis sekundėmis „Pacers“ galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Paulo George‘o metimas iš vidutinio nuotolio skriejo pro šalį.

L.Kleiza per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/8 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 2 kartus. J.Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, pasižymėjo 9 taškais (4/8 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, suklydo 1 ir taisykles pažeidė 2 kartus.

DeMaras DeRozanas prie pergalės pridėjo 15, Jose Manuelis Calderonas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) – 13, Andrea Bargnani – 8 taškus. „Raptors“ šiame susitikime vertėsi be starto penketo žaidėjų Kyle‘o Lowry ir Landry Fieldso.Pralaimėjusiems George‘as Hillas surinko 18, Paulas George‘as (9 atk. kam.) – 12, Davidas Westas – 11 taškų.

Toronto „Raptors“ naujokas J. Valančiūnas antrą kartą šį sezoną grūmėsi su fiziškai labai stipriu Indianos „Pacers“ vidurio puolėju Roy'umi Hibbertu. Šįkart laimėjo ir „Raptors“, ir pats J.Valančiūnas. Per 22 minutes J.Valančiūnas pasižymėjo 9 taškais ir 8 po krepšiu atkovotais kamuoliais. 218 cm ūgio 127 kilogramų priešininkas žaidė 24 minutes, įmetė 6 taškus (3/9 dvit.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Hibbertas yra labai geras žaidėjas, todėl fiziškai prieš jį rungtyniauti buvo labai sudėtinga“, – po susitikimo bendraudamas su žurnalistais kalbėjo J. Valančiūnas.

Jaunasis lietuvis pasakojo, kad dabar jaučiasi labai gerai. Pasak jo, „Raptors“ krepšininkai labai laimingi, kad pagaliau pasiekė pergalę po keturių nesėkmių iš eilės.

„Visi krepšininkai atidavė 100 procentų jėgų nuo pat pirmos susitikimo minutės. Nebuvo lengva, tačiau visi norėjo laimėti. Rūbinėje kalbėjome, kad tiesiog privalome laimėti prieš „Pacers“ klubą“, – pridūrė J.Valančiūnas.

Antradienio rungtynių rezultatai

„Indiana Pacers“ - „Toronto Raptors“ 72:74 (21:29, 15:17, 22:23, 14:5)

„Charlotte Bobcats“ - „Washington Wizards“ 92:76 (23:27, 29:12, 18:22, 22:15)

„Orlando Magic“ - „New York Knicks“ 89:99 (23:27, 30:22, 23:28, 13:22)

„Brooklyn Nets“ - „Cleveland Cavaliers“ 114:101 (29:30, 35:12, 21:33, 29:26)

„Sacramento Kings“ - „Portland Trail Blazers“ 86:103 (18:25, 24:21, 16:28, 28:29)

„Los Angeles Lakers“ - „San Antonio Spurs“ 82:84 (24:18, 19:20, 16:22, 23:24).