0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos žaidžiamos aštuonerios dešimtojo turo rungtynės.

Kiek netikėtai „Wigan Athletic“ ekipai namuose pralaimėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai.

Svečių saugas Benas Watsonas 56 minutę įmušė įvartį ir savo komandą išvedė į priekį.

Nors stengėsi varžovus spausti ir pagal statistiką šiuos lenkė kone visais aspektais, Andre Villas-Boaso auklėtiniai nesugebėjo pelnyti įvarčio.

„Pentinų“ kluptelėjimu pasinaudojo Liverpulio „Everton“ vienuolikė, kuri išvykoje su Londono „Fulham“ sužaidė lygiosiomis 2:2. „Everton“ ir „Tottenham Hotspur“ po dešimtojo turo rungtynių turi po lygiai (17) taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio į ketvirtą poziciją pakilo Liverpulio komanda.

Pergalę paskutinėmis mačo akimirkomis iš savo rankų paleido ir turnyro lyderių statusą prarado Londono „Chelsea“ futbolininkai.

„Mėlynieji“, išvykoje žaistose rungtynėse, pirmieji išsiveržė į priekį po Victoro Moseso įvarčio 61 minutę, tačiau 88 minutę Pablo Hernandezas gražiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo Petrą Čechą ir „gulbėms“ išplėšė lygiąsias.

Pergalę „Old Trafford“ stadione, prieš Londono „Arsenal“ ekipą, iškovojo „Manchester United“ futbolininkai.

„Raudonieji velniai“ į priekį išsiveržė jau trečią susitikimo minutę, kai „kanonierių“ baudos aikštelėje išmušdamas kamuolį grubiai suklydo Thomas Vermaelenas, o prie kamuolio pirmasis suskubo Robinas van Persie.

Kėlinio pabaigoje į svečių vartus paskirto 11 metrų baudinio nerealizavo Wayne`as Rooney.

Antrajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė aikštės šeimininkams, o 67 minutę W.Rooney savo „kaltę“ atpirko rezultatyviu perdavimu Patrice`ui Evra - 2:0.

69 minutę antra geltona kortele buvo nubaustas „Arsenal“ saugas Jackas Wilsheras ir Arseno Wengero auklėtinių padėtis tapo visiškai nepavydėtina.

Per likusį laiką komandoms pasižymėti nebepavyko ir „Manchester United“ iškvojo pergalę ir tapo „Premier“ lygos lyderiu.

„Manchester United“ 2 - 0 Londono „Arsenal“

3' [1 - 0] R.v. Persie

45' W. Rooney (neįmušė 11m. baudinio)

67' [2 - 0] P. Evra

69' J. Wilshere (raudona kortelė)

Londono „Fulham“ 2 - 2 Liverpulio „Everton“

7' [1 - 0] T. Howard (į savus vartus)

55' [1 - 1] M. Fellaini

72' [1 - 2] M. Fellaini

90' [2 - 2] S. Sidwell

„Norwich City“ 1 - 0 „Stoke City“

44' [1 - 0] B. Johnson

„Sunderland“ 0 - 1 Birmingemo „Aston Villa“

57' [0 - 1] G. Agbonlahor

„Swansea City“ 1 - 1 Londono „Chelsea“

61' [0 - 1] V. Moses

88' [1 - 1] P. Hernandez

Londono „Tottenham Hotspur“ 0 - 1 „Wigan Athletic“

56' [0 - 1] B. Watson