0

Ketvirtadienio vakarą įvyko pirmosios Ispanijos Supertaurės rungtynės, kuriose susitiko dvi legendinės komandos – „Barcelona“ ir Madrido „Real“.

Pergalę iškovojo katalonai – po įtemptos ir dramatiškos kovos mūšis „Camp Nou“ stadione baigėsi 3:2 (0:0) „Barcelonos“ naudai.

Atsakomosios rungtynės bus surengtos kitą trečiadienį (rugpjūčio 29 d.) Madrido „Santiago Bernabeu“ arenoje.

Rungtynių eiga:

Pirmąjį įvartį „Real“ ekipai 55-ą minutę po kampinio galva pelnė Cristiano Ronaldo – 0:1. Jau po minutės rezultatą išlygino Pedro Rodriguezas – 1:1.

70-ą minutę argentinietis Lionelis Messi sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį (2:1), o jau 78-ą minutę Xavi įmušė trečią įvartį į „Real“ vartus – 3:1.

85-ą minutę Angelas Di Maria sušvelnino skirtumą, įspyręs kamuolį į kiek atsipalaidavusios „Barselonos“ vartus– 2:3, bet išlyginti rezultato jau nebesugebėjo.

„Barcelona“ 3 - 2 Madrido „Real“

55' [0 - 1] C. Ronaldo

56' [1 - 1] P. Rodriguezas

70' [2 - 1] L. Messi (11 m baud.)

77' [3 - 1] X. Hernandezas

85' [3 - 2] A.D. Maria