Londono olimpinių žaidynių vyrų šiuolaikinės penkiakovės varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Justinas Kinderis užėmė aštuntąją vietą. 25-erių metų lietuvis surinko 5732 taškus.

INTERVIU: Penkiakovininkas J. Kinderis: jei ne klaidos šaudant, gal būčiau olimpiniame penkete

Aukso medalį iškovojo 2010 metų Europos čempionas 27-erių metų čekas Davidas Svoboda (5928 tšk.). Prieš šaudymo ir bėgimo varžybas pirmavęs Čekijos atstovas buvo į priekį praleidęs 30-metį kiną Cao Zhongrongas, tačiau paskutinėse 1000 m atkarpoje pralenkė varžovą ir finišavo pirmas. Kinijos sportininkas (5904 tšk.) iškovojo sidabro medalį.

Bronza atiteko 28-erių metų vengrui Adamui Marosi (5836 tšk.).

Atėnų ir Pekino olimpinių žaidynių čempionas 33-ejų metų rusas Andrejus Moisejevas liko septintas (5736 tšk.).

J. Kinderis po trijų rungčių buvo 15-as ir šaudymo bei bėgimo varžybas pradėjo nuo lyderio atsilikdamas 1 min. 3 sek. Paskutinėje rungtyje lietuvio laikas buvo antras tarp visų 36 dalyvių (10 min. 19,34 sek.; 2524 tšk.).

Fechtavimo varžybose lietuvis buvo 25-as (15 pergalių/20 pralaimėjimų; 760 tšk.), plaukimo varžybose - 15-as (2 min. 4,35 sek., 1308 tšk.), o jojimo rungtyje - 12-as (1140 tšk.).