lietuvis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvis“.

Islandijoje nužudytas lietuvis, dėl jo nužudymo sulaikyti keturi tautiečiai

Šeštadienį Islandijoje rastas negyvas lietuvis darbininkas. Dėl jo nužudymo sulaikyti keturi lietuviai, dirbę namo statybose Kidjaberge, šalia vietos, kur ir rastas negyvas vyras. Islandijos policija nurodo, jog vasarnamyje pietų Islandijoje mirusio 40-mečio sužalojimai sukėlė įtarimų policijai dėl galimo nužudymo.

Kuriame NBA klube nutūps Matas Buzelis? Štai, su kokiomis žvaigždėmis lyginama didžiausia Lietuvos krepšinio viltis

Matas Buzelis šiuo metu laikomas didžiausia Lietuvos krepšinio viltimi. 2004 m. gimęs atletas jau birželio 26 d. Brukline (JAV) dalyvaus NBA naujokų biržoje. Įvairių šaltinių duomenimis, M. Buzeliui prognozuojamas šaukimas tarp 4–15 vietų.
2024-03-17

Aiškėja daugiau detalių dėl žuvusio Ukrainoje lietuvio: bendražygiai pasakoja, kas įvyko

Artėjant antroms žiaurios Rusijos invazijos Ukrainoje metinėms – fronte netoli Bachmuto žuvo 43-ejų lietuvis Tadas Tumas šaukiniu „Milžinas“, Lietuvoje palikęs žmoną ir du mažamečius vaikus. Okupantai lietuvį pražudė dronu atakavę automobilį. „Milžino“ bendražygiai pasakoja, kad lietuvis atliko svarbią misiją pavojingame ruože. Ir tai yra pirmas per dvejus metus Ukrainoje žuvęs legionierius iš Lietuvos.

Aiškėja daugiau detalių apie Ukrainoje žuvusį karį Tadą Tumą: liko žmona ir du mažamečiai vaikai

Penktadienį Ukrainoje žuvo su Rusijos okupantais kovojęs lietuvis karys Tadas Tumas, skelbia naujienų portalas „15min“. Tai portalui  patvirtino žuvusiojo kolega, instruktorių misijos Ukrainoje „Gyvačių salos“ vadovas Sigitas Maliauskas. Anot jo, lietuvis kartu su ukrainiečiu prie Bachmuto į priešakines linijas vežė minas, kai į jų automobilį pataikė rusų dronas. Artimieji ir ambasada apie įvykį jau informuoti.
64 2024-02-23

Anglijoje rastas lietuvio kūnas: pažinojusius prašo atsiliepti

Didžiojoje Britanijoje aptikus lietuvio kūną, vietos policija sako neturinti įtarimų, kad tai buvo žmogžudystė. Skelbiama, kad policijos tyrimas dėl vyro, rasto lauko pakraštyje tarp Oasby ir Ropsley, mirties pasistūmėjo į priekį ir dabar pareigūnai gali patvirtinti, kad nelaiko jos įtartina. Lincolnshire'o policija kreipėsi į visuomenę pagalbos po to, kai vasario 1 d. rytą vyro kūnas buvo rastas lauke šalia Ropsley kelio, skelbia vietos spauda.

Aiškėja daugiau apie lietuvio žūtį Airijoje: sprogmuo buvo po jo lova

Nelaimė Airijos sostinėje Dubline įvyko tuomet, kai nakvynės namų kambaryje įvyko mįslingas sprogimas. Jos metu žuvo maždaug 30-ies metų lietuvis. Airijos pareigūnai perimetru aptvėrė vienus sostinės Dublino nakvynės namus, kur sprogo vienas iš kambarių. „Buvau antrame aukšte. Išgirdau baisų sprogimo garsą, o tada įsijungė sirenos“, – pasakoja įvykio liudininkas, Nakvynės namus iškart turėjo palikti 73 gyventojai ir darbuotojai.

Už Rusiją kovojusio ir žuvusio lietuvio Vitalijaus sesuo Valentina atvirauja: „Mums buvo uždrausta kalbėti“

Ukrainoje žuvo pirmasis Lietuvos pilietis, kuris kovojo už Rusiją ir žuvo už Putiną. Vokietijoje gyvenanti žuvusio lietuvio Vitalijaus sesuo Valentina sutiko papasakoti apie jai žinomas brolio žūties aplinkybes ir priežastis, kodėl Lietuvos pilietis pasirinko Rusijos pusę. Laidoje „TOP 3“ aptariamas šis neeilinis įvykis.  „Taip, tai yra tiesa, sausio 11 dieną sulaukiau skambučio iš Vitalijaus draugės, kuri gyvena Rusijoje ir pranešė žinią, kad Vitalijus žuvo.

Londone – nužudytas lietuvis: policija paskelbė kito lietuvio paiešką – prašo visus atsiliepti

Garbaus amžiaus lietuvio nužudymą tirianti Londono policija paskelbė jauno lietuvio paiešką. Skelbiama, kad vyrą nužudė automobilio vagis. 68 metų lietuvis patyrė galvos traumą po to, kai spalio viduryje netoli jo namų jam buvo suduotas smūgis. Po 10 dienų jis mirė ligoninėje. Dėl šio incidento iš pradžių buvo suimtas ir apkaltintas kitas 25 metų vyras, tačiau šiandien Londono policija paskelbė prašymą padėti surasti 24 metų Tomą Ašmenską, kuris incidento metu galėjo būti įvykio vietoje.

Anglijos policija tiria lietuvio nužudymą: paskelbė jauno tautiečio paiešką

Garbaus amžiaus lietuvio nužudymą tirianti Londono policija paskelbė jauno lietuvio paiešką. Skelbiama, kad vyrą nužudė automobilio vagis. 68 metų E. S. patyrė galvos traumą po to, kai spalio viduryje netoli jo namų Waltham Foreste jam buvo suduotas smūgis. Po 10 dienų jis mirė ligoninėje.
Kriminalai 2023-12-06

Kelionė su traktoriumi aplink Lietuvą – 32-iejų Justinas buvo išsigandęs net dėl savo gyvybės

Vienas lietuvis vardu Justinas sugalvojo aplink gimtinę apkeliauti senutėliu, prieš 30 metų pagamintu traktoriumi, liaudyje dar vadinamu „pupsiku“. Traktoriui vyras net sugalvojo vardą – Pliumpis. Viską filmuodamas savo „YouTube“ sekėjams vyras palei Lietuvos sieną keliavo 9-as dienas, nuvažiavo daugiau kaip pusantro tūkst. kilometrų. Demonstravo kaip nugali atstumus traktoriui nuolatos kratantis, kaip darganotu oru nakvoja palapinėje ir lauko sąlygomis gaminasi maistą.
REKLAMA
REKLAMA

Lenkijos kalnuose – lietuvio gelbėjimo operacija: pagalbos tarnyba pasidalino, kaip viskas vyko

Šeštadienį Lenkijoje, Beskidų kalnuose nukentėjo 44-erių vilnietis dviratininkas. Krisdamas jis patyrė daugybinius sužalojimus – vyras išgabentas į ligoninę. Kartu su juo buvo ir šuo, kuris po avarijos nesitraukė nuo šeimininko. Apie incidentą Beskidų GOPR gelbėtojai pranešė feisbuke. „Šeštadienį 14.10 d. Skolnity Wisła Ski & Bike Park dviračių trasoje avariją patyrė 44 metų dviratininkas iš Lietuvos“. Krentant jo koja pateko tarp stipinų ir priekinio amortizatoriaus ir lūžo.

Lietuvio elgesys pribloškė net visko mačiusius: kad išvengtų sąskaitos restorane – neįtikėtinas spektaklis

Lietuviai tikrai yra išradinga tauta. Tuo neseniai įsitikino Ispanijos policija, pagavusi lietuvį, kuris, kaip įtariama, dvidešimtyje šalies restoranų imitavo širdies priepuolį, kad nereikėtų apmokėti sąskaitų. Kaip skelbia šalies spauda, neįvardytas 50-metis vyras apgavo mažiausiai 20 restoranų, kurių dauguma buvo Ispanijos Costa Blancos regione. Juose apsilankęs ir pavalgęs jis meistriškai suvaidindavo, kad patyrė širdies smūgį.

Įsimylėjusio lietuvio „žygdarbiai“ pribloškia: nuteistas už garsios britų aktorės persekiojimą

Didžiojoje Britanijoje nuteistas žinomą aktorę persekiojęs lietuvis. Vyras smarkiai išgąsdino buvusią „EastEnders“ ir „Sex Education“ žvaigždę Mimi Keene, nes bent septynis kartus atvyko prie jos namų ir prisiekinėjo jai meilę.

Tragiškai Izraelyje žuvęs Martynas Kuzmickas Lietuvą paliko po mokyklos: jį pažinoję pasidalino prisiminimais

Įvykiuose Izraelyje pirmoji lietuvių auka. Kaip skelbia Izraelio žiniasklaida, žuvo lietuvis Martynas Kuzmickas. Užsienio reikalų ministerija pranešė, kad vyras turėjo dvigubą — Lietuvos ir Izraelio pilietybę, o pastaruoju metu tarnavo Izraelio policijoje. „Hamas“ grupuotei vakar pradėjus plataus masto ataką prieš Izraelį, žuvo ir Lietuvos pilietis. Tai Martynas Kuzmickas. Kokiomis aplinkybėmis jis žuvo, kol kas neaišku, apie jo mirtį pranešė Izraelio žiniasklaida.

TV3 Žinios. Siaubo savaitgalis Izraelyje; Per „Hamas“ terorą žuvo lietuvis; Praūžusi stichija pridarė eibių

„Hamas“ teroristų pradėtas karas su Izraeliu įsismarkauja. Izraelio pajėgos visą naktį galingais smūgiais atakavo Gazos ruožą, o savo teritorijoje ir toliau kaunasi su įsiveržusiais islamistais. Per „Hamas“ ataką žuvusių izraeliečių skaičius jau perkopė 600, sužalotų – daugiau nei 2000. Milžiniškas nerimas Izraelį kausto dėl teroristų pagrobtų tautiečių – moterų, motinų su vaikais, senolių. Aiškėja ir tai, kad dalis viešai teroristų išniekintų belaisvių nebegrįš – jie žiauriai nužudyti.
Aktualijos 2023-10-08

Per „Hamas“ terorą Izraelyje žuvo lietuvis

Per palestiniečių grupuotės „Hamas“ atakas žuvo Lietuvos ir Izraelio pilietybes turintis Martynas Kuzmickas, sekmadienį pranešė vietos žiniasklaida ir Užsienio reikalų ministerija (URM).Anot portalo, apie šio ir kitų policijos pareigūnų žūtį pranešta jų artimiesiems. „Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, gindamas Izraelį nuo „Hamas“ teroristų, žuvo dvigubą pilietybę turėjęs ir Izraelio policijoje tarnavęs Martynas Kuzmickas“, – teigiama URM pranešime.

Tragiška 30-ties metų lietuvio mirtis Olandijoje: rastas kukurūzų lauke

Kukurūzų lauke, Olandijoje, 30-ies metų lietuvį suvažinėjo žemės ūkio mašina, praneša nacionalinis olandų dienraštis „De Telegraaf“.   „De Telegraaf“ tvirtina, kad nelaimė įvyko pirmadienio popietę, tačiau policija vyro mirties priežastį atskleidė trečiadienį, kai buvo atliktas tyrimas. Policijos teigimu, savižudybės versija atmesta. Pranešama, kad pirmadienį vietiniai pastebėjo žuvusiojo kūną ir pranešė greitajai medicinos pagalbai.

Fantastiškas pasirodymas: lietuvis pasaulio rankų lenkimo čempionate pasidabino dviem aukso medaliais

Praėjusį savaitgalį Kazachstane vykusiame pasaulio rankų lenkimo čempionate puikiai pasirodė lietuvis Mindaugas Tarasaitis. Jis varžovams čempionate buvo neįveikiamas varžantis tiek dešine, tiek ir kaire rankomis. M. Tarasaitis tapo dvigubu čempionu vyrų svorio kategorijoje iki 70 kg. Kazachstane vykusiose varžybose garsiai skambėjo Lietuvos himnas, kadangi Lietuviui atiteko net du aukso medaliai.
226 2023-09-05

Avarijoje Lenkijoje tragiškomis aplinkybėmis žuvo 42-ejų lietuvis

Lenkijoje tragiškomis aplinkybėmis žuvo Lietuvos pilietis. Kaip praneša lenkų portalas goniec.pl, naktį iš pirmadienio į antradienį Didžiosios Lenkijos vaivadijos greitkelyje A2 įvyko mirtina avarija. Kaip rašo leidinys, pirmiausiai greitkelyje susidūrė du automobiliai, o tuomet vieno automobilio vairuotojui išlipus iš automobilio, jį partrenkė atvažiuojantis sunkvežimis. Nelaimė įvyko apie 23 val., 246-ajame greitkelio A2 kilometre.

Į NCAA išvyksta dar vienas lietuvis

Į Nacionalinę koledžų atletų asociaciją (NCAA) sparnus kelia dar vienas lietuvis – Rokas Jocys. 19 metų 196 cm ūgio gynėjas papildė Manhatano koledžo „Jaspers“ komandą. Jaunuolis į užsienį vyks ne pirmą kartą: 2019–2020 metais jis atstovavo Romos „Stella Azzura“ komandai, vėliau kėlėsi į Palangos „Kuršius“, o praeitais metais gynė Jindržichūv Hradeco „Lions“ garbę Čekijos antrojoje lygoje.
2023-07-26

17-metę išžaginęs lietuvis sulaukė atpildo: siaubinga – kol jis prievartavo, „kiti du vyrai stovėjo ir juokėsi“

Didžiojoje Britanijoje dėl paauglės išžaginimo viename Newtownardso, County Down, parke nuteistas lietuvis. Remiantis bylos duomenimis, 32-ų lietuvis išpuolį įvykdė Londonderry parke ankstų 2019 metų rugsėjo 15-osios rytą. Vyras neigė kaltinimus ir anksčiau šiais metais stojo prieš teismą Downpatricko karūnos teismą Belfaste, kur balandį prisiekusieji jį vienbalsiai pripažino kaltu, informuoja BBC.

Islandijoje mirė sumuštas 25-erių lietuvis: artimieji prašo pagalbos

Sekmadienį tragiška žinia atskriejo iš Islandijos. Užsidirbti išvykęs jaunas kėdainietis buvo sumuštas ir mirė. Artimieji renka paramą jauno vyro kūnui pargabenti į Lietuvą. Pagalbos prašymu pasidalino Asta Pavilonytė – moteris yra mirusiojo brolio žmona. Moteris „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad šiuo metu materialinė parama šeimai yra tiesiog būtina. Reikjavike sumuštas ir miręs jaunas vyras Kėdainuose gyveno ilgą laiką, čia turėjo nemažai draugų, jo sesuo gyvena Lipliūnų kaime.

Tubelis NBA naujokų biržoje savo pavardės neišgirdo

Ką tik pasibaigusioje NBA naujokų biržoje Ąžuolas Tubelis savo pavardės neišgirdo. Šįkart biržoje buvo pakviesti 58 jaunieji talentai. Anksčiau prognozuota, kad iš Vilniaus kilęs aukštaūgis gali būti pakviestas pačioje antrojo rato pabaigoje. Vis tik tai, kad lietuvio nėra tarp pakviestųjų nėra sensacija.
2023-06-23

17-metis lietuvis pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo sidabrą Europos boulingo čempionate

Septyniolikmetis lietuvis pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo sidabrą Europos boulingo čempionate Vitelsheime (Prancūzijoje) vykusiame EBF (European Bowling Federation) Europos vyrų boulingo čempionate septyniolikmetis lietuvis Laurynas Narušis iškovojo Masters serijos sidabro medalį.
428
2023-06-17

Lietuvis bandė į JAV įplukdyti milžinišką kokaino siuntą

JAV žiniasklaidoje skelbiama, kad lietuvis savo laivu bandė atgabenti į šalį beveik 76 kilogramų kokaino iš Meksikos. Bendra tokio krovinio vertė juodojoje rinkoje – apie 2,6 mln. dolerių, skelbiama „Miami Herald“. Anot Monroe apygardos pareigūnų, lietuvis plukdė nelegalų krovinį iš Meksikos į Floridos Keys salyną, tačiau įkliuvo jo laivą patikrinus federalinių agentų ir vietos policijos.
82 2023-06-14

Pasaulio čempionato etapas nutrauktas dėl motociklininko mirties

Čekijoje vykusį trečiąjį pasaulio motociklų su priekabomis čempionato etapą paženklino tragedija. Veteranų klasės lenktynėse po starto žuvo į avariją patekęs 55-erių olandas Rene Boonas. Organizatoriai netrukus pranešė, jog likusios lenktynės neįvyks, gavus prašymą nutraukti etapą. Pagrindinėje čempionato klasėje dalyvauja lietuvis Kostas Beleckas. Jis su belgu Jasonu Van Daele kvalifikacijos B grupėje užėmė 2-ą vietą, tačiau pagrindinės lenktynės buvo atšauktos.
105
2023-05-08

Lietuvis pateko į didžiulę avariją Norvegijoje: trys žmonės žuvo, vieno būklė sunki

Ketvirtadienio popietę, apie 14.45 val., Norvegijoje, Stangės savivaldybėje, lietuvis pateko į didelę avariją. Susidūrė Švedijoje registruotas lengvasis automobilis ir Lietuvoje registruotas sunkvežimis. Žuvo trys žmonės, vienas sunkiai sužeistas, skelbia Norvegijos žiniasklaida. Norvegų  dienraštis „Hamar Arbeiderblad“ praneša, kad nukentėjusieji yra penkiasdešimtmečiai ir šešiasdešimtmečiai vyrai. Naujienų portalas nrk.no papildo, visi žuvusieji yra švedai.

Skelbia naują detalę apie užsienyje gatvėje rastą lietuvį: gal atpažįstate?

Prieš porą dienų socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė prašymas padėti atpažinti Pietų Prancūzijoje sutiktą lietuvį. Netrukus buvo pridėtas ir papildymas, kad nežinomo vardo ir pavardės vyras glaudžiasi Salon-de-Provence mieste. Vyro vardas ir pavardė yra iki šiol nežinomi, vis dar prašoma padėti asmenį atpažinti iš nuotraukos, kuriomis pasidalino jį sutikęs žmogus.  Nuskambėjo pagalbos šauksmas „Dėmesio! Pietų Prancūzijoje pastebėtas lietuvis, mėlynų akių, ūgis apie 180 cm.
2023-03-16

Sukrečiantis lietuvio elgesys užsienyje: ištraukė lytinius organus ir šaukė, kad nužudys

Didžiosios Britanijos teismas skyrė bausmę per konfliktą kaimynams savo lytinius organus rodžiusiam ir grasinusiam lietuviui. Penktadienį prieš Dungannono magistratų teismą stojęs Lurgano mieste Šiaurės Airijoje gyvenantis 43 metų Nerijus Karazinas prisipažino kaltu dėl tyčinio lytinių organų parodymo savo kaimynams, grasinimo nužudyti ir asocialaus elgesio. Remiantis bylos duomenimis, incidentas įvyko praėjusių metų liepos 3 d. Coalislando miestelyje. Čia apie 21 val.

Užsienyje rado gatvėje gyvenantį lietuvį: gal atpažįstate?

Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido prašymas atpažinti Pietų Prancūzijoje sutiktą lietuvį. Įrašu pasidalinęs Dingusių žmonių šeimų paramos centras teigia, kad asmuo yra apie 60-ies metų amžiaus. Vyro vardas ir pavardė – nežinoma, prašoma asmenį atpažinti iš nuotraukos. „Dėmesio! Pietų Prancūzijoje pastebėtas lietuvis, mėlynų akių, ūgis apie 180 cm., apie 60 metų.
679 2023-03-13

Lietuvos ledo ritulio viltis: Šveicarijoje spindi 16-mečio lietuvio žvaigždė

Nesenai šešioliktąjį gimtadienį atšventęs klaipėdietis Dovydas Jukna toliau žiba kovodamas su vyresniais varžovais Šveicarijos U-17 elitinėje ledo ritulio lygoje. Lietuvis yra antras tarp visų naudingiausių ir rezultatyviausių lygos žaidėjų. Pirmas pagal pelnytus įvarčius. Pasibaigus reguliariajam sezonui D. Juknos atstovaujama Ženevos „Geneve Futur Hockey“ ekipa pateko tarp aštuonių stipriausių Šveicarijos U-17 elitinės ledo ritulio lygos komandų.
2023-03-09

Anglijoje mirė lietuvis: parduotuvės apsauga 30 minučių laikė jį prispaudę prie žemės

Dėl bandymo pavogti iš parduotuvės sulaikytas JK lietuvis mirė dėl to, kad parduotuvės apsaugininkai jį veidu į žemę laikė prispaudę ilgiau nei pusvalandį, konstatuota vyro mirties aplinkybėms nustatyti skirtame posėdyje. 43 metų Ramūną Paškauską Spaldinge esančio prekybos centro mokymų patalpoje laikė du apsaugos darbuotojai, tačiau dėl kalbos barjero jis nesuprato, kas vyksta.

JK lietuvis ir ukrainietis brutaliai sutalžė pedofilija klaidingai apkaltintą vyrą: subliuško plautis, lūžo šonkauliai, patyrė vidinį kraujavimą

Didžiojoje Britanijoje dėl žiauraus vyro sumušimo nuteisti lietuvis ir ukrainietis. Vietos spauda skelbia, kad vyras buvo smarkiai sumuštas tuomet, kai padėjo benamei moteriai. Dėl šio nusikaltimo, įvykdyto praėjusių metų rugsėjo 6 d., prieš Norwicho karūnos teismą stojo 28 metų Ukrainos pilietis Yevhanas Liubiievas ir 23 metų lietuvis Deividas Marauskas, kurie Norwicho Šv. Augustino bažnyčios teritorijoje smarkiai sumušė 67 metų vyrą.
2023-02-15

Sukrečianti lietuvio gelbėjimo operacija: spėjo pasakyti tik savo vardą

Anglijos Nottinghamshire'o grafystės policininkai Didžiosios Britanijos Newarko mieste išgelbėjo skendusio lietuvio gyvybę, skelbia vietos spauda. Per praėjusią savaitę įvykusią gelbėjimo operaciją, kurioje dalyvavo policininkai, ugniagesiai ir medikai, vienas pareigūnas laikė į Trento upę įkritusį lietuvį 20 minučių, kol galiausiai vyrą pavyko ištraukti. Vieną praėjusios savaitės vakarą (konkreti diena nenurodoma), apie 19.48 val.

Lėktuve siautėjo girtas lietuvis: tautiečio veiksmai orlaivį privertė leistis Lenkijoje

Iš Vilniaus į Londoną skridęs lėktuvas buvo priverstas leistis Lenkijos Poznanės mieste dėl lėktuve siautėjusio girto lietuvio. Kaip skelbia Lenkijos naujienų agentūra PAP, neblaivus vyras keikėsi ir naudojo fizinę jėgą prieš kitus keleivius. Lenkijos sienos apsaugos tarnybos atstovė spaudai majorė Joanna Konieczniak sakė, kad sekmadienį apie 23 val.

Dėl girto lietuvio Poznanės oro uoste nutupdytas lėktuvas

Lenkijos žiniasklaida skelbia, kad dėl girto keleivio sekmadienio naktį Poznanės oro uoste nutupdytas lėktuvas, skridęs iš Vilniaus į Londoną. 50-metis lietuvis į alkotesterį pripūtė 1,5 promilės alkoholio. Jis išvežtas į blaivyklą, pirmadienį pranešė Lenkijos pasienio tarnyba. Kaip skelbia Lenkijos leidinys „Głos Wielkopolski“, Nadodrzanskio pasienio apsaugos būrio vado atstovė spaudai majorė Joanna Konieczniak informavo, kad sekmadienį apie 23 val.
157 2023-01-02

Lietuvis Anglijoje ragino nužudyti ministrą – išsiuntinėjo laiškus: keliaus už grotų

Didžiojoje Britanijoje laisvės atėmimo bausmė skirta lietuviui, kuris ragino nužudyti ministrą. 46 metų Kęstutis Čėsna išsiuntė elektroninį laišką Iždo departamentui, kuriame nurodė atleisti Sajidą Javidą ir „nužudyti jį, jei priešinsis“. Vyrui teks už grotų praleisti tris mėnesius. Iš viso lietuvis vyriausybės departamentui išsiuntė 22 elektroninius laiškus, kuriuose išreiškė savo politines pažiūras, o kai kuriuose iš jų buvo rasistinių ir įžeidžiančių žodžių.
Aktualijos 2022-11-18

Pasaulio plaukimo su pelekais taurėje – Lietuvos klubo atstovo triumfas

Poznanėje (Lenkija) tris dienas vyko 16-osios pasaulio plaukimų su pelekais taurės „auksinio finalo“ varžybos. Auksą iškovojo Lietuvos klubui „Sotalija“ atstovaujantis Ihoris Holdanskyi. Jis jaunimo kategorijos vaikinų 50 m bipelekų rungtyje finišavo per 21.01 sek. ir vos 0.02 sek.
2022-11-01

Naujausia žinia apie Lenkijoje dingusį lietuvį

Ketvirtadienį į naujienų portalą kreipėsi iš Vokietijos į Lietuvą vykusio Lino Bartkaus sesuo prašydama padėti surasti lyg į vandenį dingusį brolį.  Ji pasakojo, kad vyras dingo netikėtai, pirmą kartą. Ypač jai nerimą kėlė tai, kad 30-metis yra turėjęs sveikatos problemų.  Užsibuvo tualete Vis tik penktadienio rytas padovanojo džiugių žinių Lino sesei Aistei. Ji pranešė, kad kelias paras ieškotas brolis atsirado.  „Brolis Linas pagaliau atsirado.
252 2022-10-28

Sužeistas Ukrainoje kariaujantis lietuvis

Ukrainoje rugsėjį buvo sužeistas lietuvis karys, priklausantis Ukrainos karinėms pajėgoms, kovojančioms su Rusijos okupantais dabar yra gydomas Kyjivo karinėje ligoninėje, patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministerija. „Taip, patvirtinu, kad jūsų minimas karys buvo sužeistas ir šiuo metu yra gydomas Kyjivo karinėje ligoninėje“, – BNS sakė Užsienio reikalų ministro patarėja Paulina Levickytė.

Anglijoje įkliuvo lietuvis su padirbtomis teisėmis: teisinosi neturėjęs pasirinkimo

Didžiojoje Britanijoje prieš teismą stojo lietuvis, kuris buvo pagautas vairuojantis transporto priemonę su padirbtu lietuvišku vairuotojo pažymėjimu, rašo anglija.lt. Vyras teigė neturėjęs pasirinkimo. Furgoną „Ford Transit“ vairavęs 50-metis R. S. šių metų vasario 27 d. buvo sustabdytas Derbyshire'o grafystėje ir pareigūnams pateikė prastos kokybės padirbtą lietuvišką vairuotojo pažymėjimą, kurį, kaip vėliau sakė, nusipirko už 800 svarų.
77
2022-09-30

Netikėta atomazga: Rusijoje rastas 25 metus mirusiu laikytas lietuvis

Rusijoje rastas 25 metus mirusiu laikytas lietuvis, ketvirtadienį pranešė prokuratūra. Ji, gindama viešąjį interesą, teismo prašė skubiai panaikinti sprendimą, kuriuo minėtas asmuo paskelbtas mirusiu. Rugsėjo 28 dienos Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų sprendimu prokuroro pareiškimas dėl civilinės bylos, kurioje nuspręsta J. A. paskelbti mirusiu, atnaujinimo, buvo patenkintas.

Prabilo 9-metės nužudymu įtariamo vaikino buvusi bendraklasė: mokykloje keistų ženklų nepastebėjo

Neseniai Lietuvą sukrėtė baisi žinia apie Anglijoje, Bostono mieste, subadytą sesutės akivaizdoje 9-metę lietuvę. Pagrindiniu įtariamuoju tapo vos 22-ejų lietuvis. Teigiama, kad kruviną nusikaltimą vaikinas galėjo įvykdyti dėl savo psichinės būklės ir problemų su narkotikais.
63 2022-08-02

Įtarimai Anglijoje mirtinai subadžius 9-erių mergaitę pareikšti lietuviui

Įtarimai Anglijoje mirtinai subadžius devynmetę pareikšti lietuviui, skelbia britų žiniasklaida. Linkolnšyro policija sulaikė ir įtarimus pareiškė 22-ejų Deividui Skebui. Jis pirmadienį bus pristatytas į teismą.  D. Skebas įtariamas Linkolnšyro grafystėje, Bostono mieste, ketvirtadienį peiliu mirtinai subadęs devynerių metų lietuvę Liliją Valutytę. Iš pradžių policija buvo sulaikiusi du įtariamuosius, tačiau jie buvo paleisti.

Protestuoti Vengrijoje sugalvojęs lietuvis patyrė didžiulį spaudimą: pareigūnų elgesys pribloškia

Studentas iš Lietuvos 3 mėnesius vienas protestavo priešais Rusijos ambasadą Vengrijoje. Jis neslepia, kad tapo tikru galvos skausmu Rusijos diplomatams. Vietinė policija ne kartą bandė išvaryti protestuotoją, o praeiviai palydėdavo spjūviais, kai kurie imdavo grasinti. Vis dėlto tautietis džiaugėsi, kad vieno asmens protestas parodė didelę galią, ir pasidalino, ką jam teko patirti savo kailiu.

Prancūzijoje – lietuvio gelbėjimo operacija: degalinėje krauju vėmusiam vyrui į pagalbą skubėjo net Lietuvos pareigūnai

Bendrojo pagalbos centro (BPC) statistiniai duomenys rodo, kad pastaruoju metu gan dažnai tenka teikti pagalbą užsienio valstybėse esantiems Lietuvos piliečiams, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių nepavyksta patiems išsikviesti pagalbos numeriu 112. Tokiais atvejais BPC darbuotojai visada stengiasi padėti ir perduoti pagalbos prašymus užsienio kolegoms. Kartais tai padaryti nebūna labai sudėtinga.

Lietuvis papasakojo, kaip apmoko ukrainiečių karius naudotis dronais: „Vaizdai būtų iškalbingi“

Lietuvis Povilas Stankūnas pastaruoju metu keliauja į Ukrainą apmokyti karių naudotis žvalgybiniais dronais ir išspausti iš jų maksimalią naudą. Tokiuose mokymuose susipažįstama, kaip apgauti arba apeiti priešo radarus, kaip išžvalgyti priešo pozicijas dieną ar naktį, jie pasitelkiami ir artilerijos ugnies koregavimui.

Pragaro, kurį išgyveno lietuvio žmona, nelinkėtų niekam: bėgdama nuo karo nualpo kelis kartus

Ketvirtadienį Ukrainoje prasidėjo Rusijos sukeltas karas, dėl kurio šimtai tūkstančių ukrainiečių buvo priversti bėgti iš savo namų. Tarp jų ir lietuvio Martyno žmona Anna, kuri su savimi pasiėmė tik būtiniausius daiktus ir šunelį. Martynas su žmona Anna gyveno netoli Kijevo, Irpinės miestelyje, turi kelis verslus, dėl kurių vyras dažnai keliauja į komandiruotes. Būtent dėl komandiruotės Martyno nebuvo namuose tą rytą, kai Ukraina buvo užpulta, tačiau žmona buvo pasilikusi namuose.
2022-03-03

URM: iš degusio kelto prie Korfu salos išgelbėtas žmogus – ne lietuvis

Sekmadienio rytą išgelbėtas vyras iš degusio kelto Jonijos jūroje netoli Kerkyros (Korfu) salos nėra lietuvis, sako užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Vytautė Šmaižytė-Kuliešienė.  Pasak jos, apie dingusį Lietuvos pilietį, kuris plaukė užsidegusiame laive, niekada nebuvo kalbama, turėta informacija, kad laive buvo Lietuvos pilietis, bet jis išgelbėtas ir yra saugus.   „URM niekada neturėjo duomenų apie nelaimės metu dingusį Lietuvos pilietį.
Aktualijos 2022-02-20

Policija prašo pagalbos: ieško Anglijoje dingusio lietuvio

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Manto Pipiro (gim. 1989 m.) paiešką. Vyras nuo 2017 metų dirbo ir gyveno Anglijoje, Birmingamo mieste, tai ir yra paskutinė žinoma jo buvimo vieta. Artimieji su vyru paskutinį kartą bendravo 2021 metų birželio 1 dieną. Nors tarptautinė asmens paieška paskelbta dar vasarą, tačiau policijos pareigūnams iki šiol nepavyksta nustatyti tikslios ieškomo asmens buvimo vietos.
Kriminalai 2022-01-03
Į viršų