Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Londono olimpinių žaidynių vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybų pusfinalyje antradienį užėmė 11-ąją vietą ir nepateko į finalą.23-ejų metų anykštėnas distanciją įveikė per 2 min. 9,95 sek. ir pirmajame pusfinalio plaukime finišavo penktas.

„Kas nepavyko? Sunku pasakyti. Buvo kažkiek klaidų, nedaug trūko", - sakė po plaukimo sportininkas.

Greičiausiai pusfinalyje plaukė 23-ejų metų britas Michaelas Jamiesonas - 2 min. 8,20 sek. Į trečiadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni plaukikai. Atrankos varžybose G. Titenis tarp 34 dalyvių buvo aštuntas (2.10,36).

Lietuvos plaukikas 100 m plaukimo krūtine varžybose užėmė aštuntąją vietą. Tai buvo paskutinis G. Titenio pasirodymas Londono olimpiadoje. Kaip jis vertina visą savo pasirodymą?

„Londono olimpiada man buvo daug geresnė nei pirmoji Pekine. Rezultatai mane visiškai tenkina. Kas toliau? Laukiame kitų metų“, – nedaugžodžiavo G. Titenis.