Į Londono olimpinių žaidynių  200 m plaukimo krūtine pusfinalį patekęs Giedrius Titenis tvirtino, kad po pirmadienį vakare laimėto Rūtos Meilutytės aukso buvo sunku sulaikyti emocijas. „Stengiausi tvardytis ir sukaupti savo emocijas“, – sakė jis iš karto po kvalifikacijos varžybų.

Antradienį ryte 200 m krūtine G. Titenis penktajame plaukime įveikė per 2 min. 10,36 sek. ir gana nesunkiai pateko į pusfinalį. Tarp 36 startavusių sportininkų jis užėmė 10 vietą. Geriausią rezultatą kvalifikacijoje parodė vengras Danielis Gyurta – 2 min. 08,71 sek. Pusfinalyje lietuvis varžysis šiandien 22.20 val. Lietuvos laiku.

– Kaip vertini savo rezultatą kvalifikacijoje?

– Panašus į praėjusių metų.

– Ar jis tave tenkina?

– Norėjau patekti į pusfinalį, vėliau norėsiu patekti į finalą.

– Vengro D. Gyurtos laikas 2.08,71. Su tokiu rezultatu galima taikyti į medalius?

– Vengras jau ketverius metus nenugalimas. Nemanau, kad jis dabar plaukė visa jėga.

– Pats plaukei visa jėga?

– Nežinau, sunku pasakyti.

– Tai jau ketvirtas plaukimas Londone. Ar jėgos nesenka?

– Manau, kad rasiu jėgų. Ne pirmas kartas.

– Ar emocijų Rūtos Meilutytės auksas sukėlė?

– Be abejo.  Gan džiugu buvo. Reikėjo sulaikyti emocijas ir kaupti savąsias.

– Ar įkvepia toks laimėjimas?

– Nemanau, kad užveda. Kiekvienam savo.

– Teko pakalbėti su ja?

– Iš tikrųjų jau miegojau, kai ji grįžo, tai nesikalbėjau.

G. Titenis Londono olimpinių žaidynių vyrų 100 m plaukimo krūtine finale sekmadienį finišavo paskutinis – aštuntas, nors po pusės distancijos buvo trečias. 23 metų anykštėnas nuotolį įveikė per 1 min. 0,84 sek, o olimpiniu čempionu tapo 24 metų Pietų Afrikos Respublikos (PAR) atstovas Cameronas van der Burghas, distanciją įveikęs per 58,46 sek. ir 0,12 sek. pagerinęs pasaulio rekordą.