200 m

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „200 m“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „200 m“.

Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas po auksinio finišo: netekau žodžių – neapsakomas jausmas

Vienas realiausių pretendentų į Europos žaidynių Baku medalius 20 metų Henrikas Žustautas lūkesčius pateisino su kaupu. Vienviečių kanojų 200 m rungties finale antradienį jis distanciją įveikė per 40,064 sek. ir finišavo pirmas. Tai pirmasis lietuvių medalis Europos žaidynėse. Azerbaidžanietis Valentinas Demyanenko (40,142 sek.) iškovojo sidabro medalį, o čekas Martinas Fuksa (40,188) – bronzą.
2015-06-16

G. Titenis pateko į 200 m plaukimo krūtine finalą ir kovos dėl medalių

Bronzos medalį Vokietijos sostinėje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse antradienį 100 m krūtine rungties finale iškovojęs 25-erių metų Giedrius Titenis, trečiadienį sėkmingai plaukė ir 200 m krūtine pusfinalyje bei ketvirtadienį varžysis finale. Lietuvos plaukikas antrajame pusfinalio plaukime sugaišo 2 minutes 10,05 sekundės ir, net 1,78 sekundės pagerinęs asmeninį rekordą, finišavo trečias, o bendroje įskaitoje tarp šešiolikos dalyvių buvo penktas.
2014-08-20

U. Boltas 200 m bėgimo finale žaibo greičiu pasiekė dar vieną aukso medalį

Ketvirtadienį Londone, vyrų 100 metrų bėgimo finale triumfavo Jamaikos sprinteriai - visas pirmas tris vietas užėmė būtent šios šalies sportininkai: Usainas Boltas, Yohanas Blake'as ir Warrenas Weiras. Greičiausiu planetos žmogumi laikomas U. Boltas pirmavo visą distanciją ir sutriuškino varžovus. Jis nuotolį įveikė per 19.32 sek ir pagerino sezono rezultatą.
2012-08-09

Irkluotojas M. Griškonis nepateko į Londono olimpiados finalą

Vienvietininkui Mindaugui Griškoniui trečiadienį nepavyko patekti į Londono olimpinių žaidynių 2000 metrų irklavimo varžybų finalą. Jis pirmame pusfinalio plaukime distanciją įveikė per 7:31,72 min. ir užėmė penktą vietą. M. Griškonį aplenkė Naujosios Zelandijos atstovas Mahe'as Drysdaleu'asai (7:18,11 min.), švedas Lassi Karonenas (7:19,77 min.), vokietis Marcelis Hackeris (7:22,07 min.) ir kubietis Angelas Fournieras Rodriguezas (7:30,19 min.
2012-08-01

Plaukikas V. Janušaitis – 200 m plaukimo kompleksiniu būdu pusfinalyje

Plaukikas Vytautas Janušaitis 200 m plaukime kompleksiniu būdu distanciją įveikė per 1:59:84 min ir pateko į pusfinalį. Jis į pusfinalį tarp 16 geriausių plaukikų pateko 14 laiku. Pusfinalis vyks 22:36 val. Lietuvos laiku.
2012-08-01

G. Titenis apie R. Meilutytės pergalę: stengiausi tvardyti emocijas

Į Londono olimpinių žaidynių  200 m plaukimo krūtine pusfinalį patekęs Giedrius Titenis tvirtino, kad po pirmadienį vakare laimėto Rūtos Meilutytės aukso buvo sunku sulaikyti emocijas. „Stengiausi tvardytis ir sukaupti savo emocijas“, – sakė jis iš karto po kvalifikacijos varžybų. Antradienį ryte 200 m krūtine G. Titenis penktajame plaukime įveikė per 2 min. 10,36 sek. ir gana nesunkiai pateko į pusfinalį. Tarp 36 startavusių sportininkų jis užėmė 10 vietą.