0

Londono olimpinių žaidynių vyrų futbolo turnyre puikus Neymaro žaidimas išgelbėjo nemalonumų C grupės mače prieš Baltarusiją galėjusius turėti brazilus.

„Santos“ puolėjas prie Brazilijos nacionalinės rinktinės pergalės rezultatu 3-1 prisidėjo dviem rezultatyviais perdavimais ir vienu tiksliu bei reto grožio smūgiu.

Baltarusiai pirmieji pasižymėjo rungtynių pradžioje, tačiau netrukus puolėjas Alexandre Pato atstatė pusiausvyrą. Brazilams prireikė beveik valandos įsiveržti į priekį, o per pridėtinį laiką galutinį rungtynių tašką padėjo šią vasarą į Londono „Chelsea“ perėjęs saugas Oscaras.

Kituose susitikimuose Egiptas ir Naujoji Zelandija sužaidė lygiosiomis 1-1, Meksika be didesnio vargo 2-0 įveikė Gaboną. Meksikiečiams abu įvarčius pelnė atakuojantis saugas Giovani Dos Santosas.

Tuo tarpu A grupės mače tarp Urugvajaus ir Senegalo buvo užfiksuotas netikėtumas. Edinsono Cavani ir Luiso Suarezo vedami urugvajiečiai nesugebėjo pasipriešinti didžiąją dalį rungtynių dešimtyje žaidusiems sengaliečiams. Mačas baigėsi rezultatu 2-0.

Rezultatai:

Egiptas 1 - 1 Naujoji Zelandija (C grupė)

• 17' [0 - 1] C.Wood

• 40' [1 - 1] M.Salah

Meksika 2 - 0 Gabonas (B grupė)

• 63' [1 - 0] G.Dos Santos

• 90+1' [2 - 0] G.Dos Santos

• 90+1' iš aikštės išvarytas Gabono gynėjas Henri Ndongas

Brazilija 3 - 1 Baltarusija (C grupė)

• 8' [0 - 1] Renan

• 15' [1 - 1] A.Pato

• 65' [2 - 1] Neymar

• 90+2 [3 - 1] Oscar

Senegalas 2 - 0 Urugvajus (A grupė)

• 10' [1 - 0] M.Konate

• 30' iš aikštės pašalintas Senegalo gynėjas Abdoulaye Ba.

• 37' [2 - 0] M.Konate