0

Ketvirtadienio vakarą, ketveriomis A, B ir C grupių rungtynėmis pasibaigė pirmoji Londono olimpinio futbolo turnyro diena.

Pergale savų sirgalių nudžiuginti nepavyko šeimininkei, Didžiosios Britanijos rinktinei, kuri dvikovoje su Senegalu po Craigo Bellamy įvarčio 20 minutę ilgai pirmavo. Pačioje mačo pabaigoje britai padarė grubią klaidą ir sviedinį turėjo traukti iš savų vartų tinklo bei tenkintis lygiosiomis.

Panašus likimas galėjo ištikti ir vieną turnyro favoričių - Brazilijos rinktinę. Brazilai rungtynėse su Egiptu vien per 30 pirmojo kėlinio minučių įmušė tris įvarčius ir, matyt, atsipalaidavo. Kaip vėliau pasirodė, tai šie padarė per anksti: egiptiečiai antrąjį kėlinį pradėjo užsivedę ir prabėgus vos 7 minutėms rezultatą sušvelnino iki 3:1. Po kiek daugiau nei 20 minučių labai gražiu įvarčiu įtampą Brazilijos rinktinės stovykloje sukūrė „Basel“ puolėjas Mohamedas Salah, kuris favoritų persvarą „ištirpdė“ iki vieno įvarčio. Visgi, per likusį laiką, brazilai atsilaikė ir šventė pirmąją pergalę C grupėje.

Rezultatai:

Gabonas 1-1 Šveicarija (B grupė)

• 5' [0 - 1] A. Mehmedi (iš 11m. baudinio)

• 45' [1 - 1] P.E. Aubameyang

• 78' O. Buff (už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės)

Didžioji Britanija 1-1 Senegalas (A grupė)

• 20' [1 - 0] C. Bellamy

• 82' [1 - 1] M. Konaté

Baltarusija 1-0 Naujoji Zelandija (C grupė)

• 45' [1 - 0] D. Baga

Brazilija 3-2 Egiptas (C grupė)

• 17' [1 - 0] R.d. Silva

• 26' [2 - 0] d.S.d.S.L. Damiao