Šių metų Lietuvos teniso čempionato nugalėtoju tapo prieniškis Gvidas Sabeckis, vienintelis ATP reitingą turėjęs šių varžybų dalyvis. Šiandien vykusiame turnyro finale 28 metų G. Sabeckis 6:4 7:5 įveikė šešiolikmetį kaunietį Kasparą Žemaitėlį. Po varžybų G. Sabeckis teigė nesitikėjęs tokio įtempto finalo rašoma pranešime spaudai.

“Visų pirma noriu pasveikinti Kasparą su puikiai pavykusiu turnyru ir geru žaidimu. Tikėjausi kiek lengvesnio finalo. Maniau, kad Kasparas bus labiau pavargęs, juk turnyro ketvirtfinalyje ir pusfinalyje jis žaidė įtemptus, ilgus ir daug fizinių jėgų pareikalavusius mačus".

Anot G. Sabeckio, finalo nugalėtoją lėmė nežymios detalės, o svarstyklės varžybų metu galėjo pakrypti ir į kitą pusę. “Tiesiog lemiamais momentais aš sužaidžiau geriau, o varžovas kelis kartus padarė šiurkščias klaidas."Pirmą kartą Lietuvos čempionato finale žaidęs K. Žemaitėlis sakė, kad yrapatenkintas savo žaidimu, tačiau ne rezultatu. “Pralaimėjau, todėl negaliu būti patenkintas rezultatu. Nors žaidžiau tikrai neblogai.

Didžiausia mano problema šiandienos susitikime buvo pirmas padavimas. Niekaip negalėjau atrasto jo. Gali būti, kad tai yra fizinio nuovargio pasekmė".Lietuvos čempionate nugalėjusiam G. Sabeckiui atiteko vardinis kvietimas į liepos 30d. Vilniuje prasidėsiantį ITF Futures serijos turnyrą Prezidento taurei laimėti. K. Žemaitėlis jau šį šeštadienį stos į kovą šio turnyro kvalifikacinėse varžybose.